Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

Gold Mini Paket

500 DK YURT İÇİ HER YÖNE VE TÜRKİYE GSM
500 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
1 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ
Sınırsız LIFECELL WIFI 8MBIT
Flex Internet -
129 TL/AY AYLIK ABONELİK 129 TL/AY YILLIK ABONELİK, 12X250DK HER AY HEDİYE

Flex İnternet Özelliği

  • Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın dolması ile paketinizin flex özelliği ile 12,50 TL/100MB kademeli olarak 100 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz.
  • Kullanımınızın 100 TL’ye gelmesi ile internet hızı 5Kbps’a indirilir.
  • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.
  • Flex internet özelliği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

AVANTAJLARINIZ

1. Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
2. Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
3. İndirimli Ek 60 Dakika 
4. İndirimli Ek 1GB Paketi
5. Yıllık abonelikte Türkiye ve yurt dışı her yöne ek 250 dakika hediye.

DETAYLI BİLGİ

Paket ile sunulan dakika ve SMS faydaları KKTC sınırları içinde yapılan kullanımlarda geçerlidir.
Paket ile sunulan data faydası hem KKTC hem de Türkiye sınırları içinde yapılan kullanımlarda geçerlidir.
Paket ile sunulan SMS faydası Kuzey Kıbrıs Turkcell, diğer operator, Türkiye ve uluslararası yönlere yapılan tüm kullanımlarda geçerlidir.
Paket aşımlarınız Standart tarife üzerinden ücretlendirilir.
 Konuşmalarınızın ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, Farklı 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. 
Haftada 2 Gün Bedava kampanyamız ile bir hafta içi bir hafta sonu olmak üzere haftanın tam 2 günü tüm KKTCELL'lilerle BEDAVA konuşabilirsiniz.
Gold Mini paketine 12 ay kullanma sözü veren müşterilerimize 250 dakika Türkiye ve yurt dışı her yöne arama dakikası hediye edilir.
 Yıllık Gold paketlerindeki ek yurt dışı dakikalarınızla Güney Kıbrıs,Türkiye, İngiltere dahil bölge 1 ülkelerini arayabilirsiniz. Ülke detaylari icin tıklayınız.
 Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Gold Mini paket ile yurt içi her yöne ve Türkiye’deki cep telefonları yönüne dakika, her yöne SMS ve internet faydalarını içeren paketlerimizdir.

Bireysel faturalı hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Gold Mini Paket'e abone olmak ;

GOLD MINI yazıp 8780'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

KKTC sınırları içerisinde gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir. Yurt dışında iken gönderilen başvuru SMS’leri 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir. Paket iptal, kalan sorgulama SMS’leri ücretsizdir.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Sadece yeni faturalı hat müşterisi iseniz paketiniz anında başlayacaktır.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

 MINI KALAN yazıp 8780'e SMS gönderebilirsiniz.
kktcell.com'da giriş bölümünden giriş yapıp, hesabım bölümünde kalan kullanımlarım bölümünden kalan miktarlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Evet. Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikalarınız paket dakikalarından düşecektir.

Hayır. Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

GOLD MINI IPTAL yazıp 8780'e SMS gönderebilirsiniz. Paketinizi iptal ettiğiniz zaman paket faydalarınızı ilgili ayın sonu kadar kullanabilirsiniz.

Paketinizindeki konuşma dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Hayır. Gold Mini paket ile hattınıza sabit ücret yansıtılmamaktadır.

12 aylık kontrat dönemin süresince Gold ve Platinum paketleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Kontrat sürenizin son ayında tüm kanallardan farklı paket talebi yapabilirsiniz.

Yurt dışı ülkeleri arayabilirsiniz. Bölge 1'de bulunan yurt dışı ülkelerinin aranması için paket dakikalarının en fazla 100 dakikası kullanılabilmektedi

Paket harici veya paket aşımlarınızda dakika ve SMS kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife’den ücretlendirilir. 

Haftada 2 Gün Bedava hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Katılım için herhangi bir talep yapmanıza gerek yoktur.

Şanslı günler biri hafta içi, diğeri ise her hafta sonu olmak üzere sistem tarafından otomatik olarak belirlenir. Şanslı günlerini öğrenmek için 2 GUN yazıp 2020'ye SMS gönderebilirsiniz.

KKTC sınırları içinde Kuzey Kıbrıs Turkcell yönüne arama yapabilirsiniz.

Hayır, devam etmez

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Platinum faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz yenilenir ve tarifenize ek sunulan hediye dakika/internet avantajınız devam eder.

Başlangıç Tarihi: 01.02.2012
Bitiş Tarihi: 01.01.2019

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın