Arayanlar Dinlesin Servisi’nde Gnçtrkcll'lilere Özel %50 İndirim

Seni arayanlara en sevdiğin şarkıyı %50 indirim avantajıyla dinlet!

Kampanya Geçerlilik Süresi
31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Arayanlar Dinlesin Servisi’nde Gnçtrkcll'lilere Özel %50 İndirim

Kampanya Detayları

ABONE yazıp 4141'e ücretsiz mesaj göndererek bu indirimden yararlanabilirsin. Aboneliğin aylıktır ve sen iptal etmediğin sürece her ay yenilenmektedir. İptal için IPTAL yazıp 4141'e ücretsiz mesaj gönderebilirsin. İptal anında gerçekleşir ve hattında çalan şarkı sona erer. Yüzlerce ingilizce ve türkçe şarkıdan birini seçip hattına yükler ve dilediğin zaman da şarkını değiştirebilirsin. Şarkıların tümü arayanlardinlesin.com'da mevcuttur.

Aylık Abonelik: 2,50TL / 40Knt

ABONE yazıp 4141'e ücretsiz mesaj göndererek bu indirimden yararlanabilirsin. Aboneliğin aylıktır ve sen iptal etmediğin sürece her ay yenilenmektedir. İptal için IPTAL yazıp 4141'e ücretsiz mesaj gönderebilirsin.
Kampanya teklifinden sadece GNCTRKCLL’liler faydalanabilir.
www.arayanlardinlesin.com sayfasından ulaşılabilir. İstediğiniz sanatçı veya şarkı adını arama kutusuna yazarak aratabilir ve şarkının şarkı koduna ulaşabilirsin. Şarkıları hatta yüklemek ücretsizdir.
Şarkı kodunu yazıp 4141'e ücretsiz mesaj göndererek ücretsiz bir şekilde hattına yükleyebilirsin.
Mevcutta çalan şarkını, yenisiyle değişmek için yeni şarkının şarkı kodunu yazıp 4141'e ücretsiz mesaj göndererek ücretsiz bir şekilde hattına yükleyebilirsin. Arayanlar Dinlesin servisiyle ilgili diğer tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.
Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama durumlarında faydalar devam etmeyecektir.
İptal işlemi yapıldığında kampanyadan kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam etmeyecektir, abonelik anında iptal olmaktadır.
 

 

 

 

Fırsatlar

Sayfayı kaydırın