Akıllı Aşım Paketi

Akıllı Aşım Paketi ile Kontrol Sende!

AYLIK ABONELİK
49,90 TL/AY
ASIM 6767
Akıllı Aşım Paketi
KONUŞMA Ücret
60 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE CEP YÖNÜNE
49,90 TL/AY AYLIK ABONELİK

28.12.2023 itibari ile Akıllı Aşım paket ücreti 49,90 TL olacaktır.

Akıllı Aşım paketi bir kere pakete talep yaptıktan sonra tarifeniz kapsamında sunulan dakikaların bitmesi ile otomatik devreye giren aşım paketimizdir. Siz iptal etmediğiniz sürece otomatik devreye girer. Akıllı Aşım paketi ile KKTC'de geçerli yurt içi her yöne ve Türkiye'deki tüm cep telefonları yönüne 60 dakika sunulmaktadır.

Akıllı Aşım paketinden aşağıda belirtilen Bireysel ve Kurumsal paketler yararlanabilmektedir.

Bireysel: Platinum, Kamu 300, Kamu 500, PGM 300, PGM 500, Her Yöne Paketler, Yıldız 5GB, Yıldız 8GB, Kıdemli Paketler, Sen İste Paketleri ve Turbo Paketler

Kurumsal: Platinum, Platinum Premium, Platinum Grand, Gold, Gold Mini, Midi, Maxi, Mega, Kurumsal Eko, Kurumsal Eko Ekstra, Kamu 300, Kamu 500, PGM 300, PGM 500, Flex 3, Flex 5, Flexi 7, Lifecell Midi, Lifecell Maxi, Lifecell Mega, LIFE 4GB, LIFE 6GB, LIFE 8GB, LIFE 10GB, Kıdemli 1, Kıdemli 2, Kıdemli 3GB, Kıdemli 5GB, Kıdemli 7GB

Akıllı Aşım Paket'e abone olmak ;

ASIM yazıp 6767'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

KKTC sınırları içerisinde gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir. Yurt dışında iken gönderilen başvuru SMS’leri 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir. Paket iptal SMS’i ücretsizdir.

Paketiniz ile sunulan yurt içi her yöne ve Türkiye'deki tüm operatörler yönüne sunulan dakikalar bitince aşım paketiniz otomatik başlar. Paket dakikalarınız hattınıza yüklenir. Bir sonraki fatura dönemi tarife faydalarınız yüklenene kadar aşım paketiniz yenilenir.

Paketiniz ile sunulan yurt içi her yöne ve Türkiye'deki tüm operatörler yönüne sunulan dakikalar bitince aşım paketiniz otomatik başlar. Akıllı Aşım paket dakikaları hattınıza yüklenir. Bir sonraki fatura dönemi tarife faydalarınız yüklediğinde aktif Aşım paketinizden kalan dakika var ise devir etmez.

Akıllı Aşım paketinden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Paketinizindeki konuşma dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 

ASIM IPTAL yazıp 6767'ye SMS gönderebilirsiniz

Başlangıç Tarihi: 01.04.2015
Bitiş Tarihi:

Paket bitiş tarihi, paketten yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.