Transit Servisi

Paketiniz Yurt Dışında Geçerli! Transit Serivisi ile tarifenizdeki internet, dakika ve mesajları ek hiçbir işlem yapmadan, yurt dışında tam 68 ülkede kullanabilirsiniz.

YURT DIŞI KULLANIMLARINIZ
185 TL/GÜN
Transit servisi ile sınırlar kalkıyor!
Ek Avantaj Ücret
TRANSİT SERVİSİ İLE PAKET FAYDALARINIZI EK HİÇBİR İŞLEM YAPMADAN, YURT DIŞINDA KULLANABİLİRSİNİZ
185 TL/GÜN YURT DIŞI KULLANIMLARINIZ
 • Transit servisi yurt dışı seyahatinizde (servisin geçerli olduğu ülkelerde), dakika, SMS ve ya internet kullanımı yaptığınız zaman ya da yurt dışında arama aldığınız zaman otomatik devreye girer. Herhangi bir kullanımı yapmazsanız servisiniz aktif hale gelmez ve servis ücreti hattınıza yansımaz.
 • Hattına Transit servisi 09.11.2017 tarihi öncesinde tanımlanmış mevcut kullanıcılar için, servis 10.11.2017 tarihi itibari ile Türkiye'de sadece talep yapılması durumunda geçerli olacaktır. Türkiye'de de kullanmak için TR yazip 6767'ye SMS gönderebilirsiniz.
 • Servisiniz devreye girmesi ile hattınıza günlük servis ücreti yansır ve aktif paketiniz kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet faydalarını yurt dışında kullanmaya başlarsınız.
 • Sadece kullanım yapmanız durumunda ücret yansır.
 • 6 Nisan 2017 tarihinde Transit servisinden yararlanabilecek uygun paketiniz var ise ve hattınızda tanımlı Yurt Dışı Roaming Paketi, Akıllı Gezgin, TR Roaming İndirim Paketi ve Mega Roaming İndirim Paketi var ise Transit servisi otomatik devreye alınmamıştır.
 • Transit servinden faydalanabilmek için TRANSIT yazıp 6767’ye SMS gönderebilirsiniz. Akıllı Yurtdışı paketi ile Transit servisi aynı anda kullanılamaz.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Transit servisi 09.11.2017 tarihi itibari ile, Türkiye'de sadece talep yapmanız durumunda geçerli olacaktir.
 • Transit servisinizi Türkiye'de de kullanmak için TR yazıp 6767'ye gönderebilirsiniz.
 • Hattına Transit servisi 09.11.2017 tarihi öncesinde tanımlanmış mevcut kullanıcılar için servis, 10.11.2017 tarihi itibari ile Türkiye'de sadece talep yapılması durumunda geçerli olacaktır.

Transit servis Kuzey Kıbrıs’taki paketinizdeki internet, dakika ve mesajları, ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 68 ülkede kullanabileceğiniz servistir. 

Kullanım yapmadığınız gün ücret yansımaz

Transit servisi Türkiye dışındaki yurt dışı seyahatlerinizde, dakika, SMS veya internet kullanımı yaptığınız zaman ya da yurt dışında arama aldığınız zaman otomatik devreye girer. Herhangi bir kullanımı yapmazsanız servisiniz aktif hale gelmez ve servis ücreti hattınıza yansımaz. Servis Türkiye'de kullanım için bir kez talep yapmanız durumunda her seyahatinizde otomatik devreye girecektir.

Transit servisini Türkiye'de de kullanmak için TR yazıp 6767'ye göndererek talepte bulunabilirsiniz.

6 Nisan 2017 itibari ile paketlerin kendi özelliği gereği, yurt içi tarifelerinin yurt dışında da otomatik olarak (ek hiçbir işlem yapmadan) günlük ücret karşılığında kullanılabilme özelliğine sahip paketlerde kullanılmaktadır.

Transit servisinden yararlanabilecek uygun paketiniz var ise ve hattınızda tanımlı Akıllı Gezgin, TR Roaming İndirim Paketi varsa Transit Servisi öncelikli olarak kullanılır. Akıllı Yurt Dışı paketi ile Transit birlikte kullanılamaz.TRANSIT servisi TRANSIT yazıp 6767’e SMS göndererek aktif hale getirebilirsiniz.

TRANSİT servisinden yararlanabilecek paketlerden birine yeni geçiş yapmanız durumunda TRANSİT servisi otomatik devreye girer.

Transit servisinizin devreye girmesi ile paketiniz kapsamında sunulan dakikalar ile bulunduğunuz ülke yönüne, Türkiye ve KKTC yönüne arama yapabilirsiniz.

 • Tüm ülkelerden gelen aramalar da paket dakikalarınızdan düşecektir.
 • İnternet kullanımı yaptığınızda, kullanımlar paketiniz dâhilindeki internet kotasından düşecektir.
 • Aynı şekilde her yöne gönderdiğiniz SMS’ ler paketiniz dâhilindeki SMS faydasından düşecektir.
 • Kurumsal paketler ile sunulan kurum-içi dakikalar Transit servisi kapsamında dahil değildir.

Transit servisi ile paket faydalarınız her gün KKTC saatine göre 23.59’a kadar geçerlidir. Kullanım yapmanız ile Transit servisi her gün yenilenir.

TRANSIT KALAN yazıp 6767’e SMS göndererek paketiniz kapsamında yurt dışında kullanabileceğiniz kalan faydalarınızı öğrenebilirsiniz.

Servisi TRANSIT IPTAL yazıp 6767’ye SMS göndererek iptal edebilirsiniz. Servisi aktif kullanıyorsanız iptal talebiniz alınır ve anında iptal olur ve devam eden yurt dışı kullanımlarınızda servis aktif olmaz.

Farklı bir yurt dışı paketiniz olmaması durumunda paketsiz yurt dışı kullanımlarınız yurt dışı kullanım tarifesinden ücretlendirilir. Yurt dışında kullanım ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için kktcell.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

TRANSIT yazıp 6767’e SMS göndererek servisi yeniden aktif hale getirebilirsiniz.

ABD, Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Belarus, Belçika, Bosna, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Cezayir, Danimarka, Dominik, Endonezya, Estonya, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Güney, Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Jamaika, Japonya, Kanada, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Moğolistan, Moldova,Montenegro, Nepal, Norveç, Pakistan, Portekiz, Romanya, Rusya, Şili, Singapur, Slovakya, Slovenya, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Türkiye ( ek talep yapmanız gereklidir), Ukrayna, Ürdün, Yeni Zelanda, Yunanistan

Transit Servisi ile sadece aylık tarife faydalarınız ile sunulan dakika, internet ve SMS'lerinizi kullanabilirsiniz; devir paketi ile edindiğiniz faydalar Transit Servisi ile kullanılmamaktadır.

Başlangıç Tarihi: 06.04.2017
Bitiş Tarihi:-

Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Akıllı Sekreter servisinin yurt dışında devreye girmesi durumunda paketiniz aktive olabilir ve paket ücreti yansıyabilir.

Transit Servisi Akıllı Yurt Dışı paketi ile birlikte kullanılamaz.

Transit Servisi'nin Türkiye'de geçerliliğini TR İPTAL yazıp 6767'ye SMS göndererek iptal edebilirsiniz. Diğer ülkelerde kullanım özelliği iptal edilememektedir.