Türkiye 30DK

Avantajlı Türkiye paketleriyle Türkiye’yi %60’a varan indirimlerle arayın; sevdiklerinizle doya doya konuşun!

AYLIK ABONELİK
99 TL/AY
TR 30 4444
Türkiye 30dk Paketi
KONUŞMA Ücret
30 DK TÜRKİYE HER YÖNE*
99 TL/AY AYLIK ABONELİK
  • Türkiye 30 paketiniz ile sunulan dakikalar Türkiye her yöne geçerlidir.


Türkiye Paketleri ile aylık olarak sunulan paket dakikalarınızla yurt içindeyken, Türkiye’deki sabit hatları ve mobil operatörleri avantajlı fiyatlarla arayabilirsiniz.

Türkiye Paketlerinden tüm bireysel/kurumsal faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.

Dilediğiniz Türkiye paketine abone olmak için "TR" boşluk paket dakikasını yazıp 4444'e kısa mesaj gönderebilirsiniz. TR 30 yazıp 4444'e gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
444 0 533 Çağrı merkezinden
başvurabilirsiniz.

Başvurunuz sonrasında size gönderilecek Onay SMS' ine EVET yazıp, kısa mesaja döndüğünüz zaman size gönderilecek paket başladı SMS'i ile paketiniz anında başlar.

Hattınız yurt dışı aramalara kapalı olsa dahi Türkiye aramalarını yapabilirsiniz.

Evet, paketiniz başlayınca ve bitince bilgilendirme SMS'i gönderilir.

TR KALAN yazıp 4444'e kısa mesaj göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

İptal etmediğiniz sürece 31 günde bir paket aboneliğiniz yenilenecektir.

Paketiniz ile verilen dakikalar paketin başladığı tarihten itibaren 31 gün geçerlidir.

31 gün içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki 31 günlük döneme aktarılmaz.

Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Faturalı hat abonesi iseniz paket ücreti talep yapılan ve paketin başladığı ayın faturasına yansıyacaktır. Faturasız hat abonesi iseniz paketinizin başlaması ile paket tutarı kadar kontör hesabınızdan çekilecektir.

Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikaları paket dakikaları kapsamında geçerli olur.

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda, Türkiye yönüne geçerli standart tarife üzerinden ücretlendirilir.

Hattınıza belirlediğiniz limit tutarından, kalan limitiniz talep yaptığınız paket ücreti için yeterli ise paketiniz anında başlayacaktır. Paket yenilenme tarihinde de kalan limitiniz Türkiye paket ücreti için yeterli ise paketiniz yenilenecek, limitinizden kalan tutar yeterli değil ise Türkiye paketiniz yenilenmeyecektir.

Paket kullanım süresi olan 31 günden önce paket dakikalarınızın bitmesi durumunda aynı yöne yeni paket talebi yapamazsınız. Örneğin, Türkiye paketinizin kullanım süresi olan 31 gün öncesinde paket dakikalarınızın bitmesi durumunda 31 gün dolmadan yeni Türkiye paketi alamazsınız. Sadece 250 dakikalık Türkiye paketini, 31 gün içinde birden fazla alabilirsiniz.

Yani Türkiye 250 paketi kapsamında verilen dakikalarınızı 31 günlük kullanım dönemi tamamlanmadan bitirmeniz durumunda, aynı dönem içinde yeniden Türkiye 250 paketi alabilir, ancak farklı dakikalık yeni paket alamazsınız.

Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

TR IPTAL yazıp 4444'e kısa mesaj göndererek iptal edebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
444 0 533 Çağrı Merkezi'nden paket iptali yapılabilirsiniz

Paket iptal, kalan sorgulama SMS’leri ücretsizdir.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Hayır.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki 31 günlü dönemde paketiniz yenilenmez. Paketinizin geçerlilik süresi doluncaya kadar paket faydalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türkiye Paketiniz iptal edildikten sonra, Türkiye yönüne dakika içeren ek bir paketiniz olmaması durumunda, standard tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Başlangıç Tarihi: 22.06.2010
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.