Konuşturan Paket 2

Konuşturan Paket 2 ile daha çok dakikanız olsun! Yurt içi her yöne ve Türkiye yönüne 1 ay boyunca geçerli tam 550 dakika ve internet keyfi için 1GB bir arada!

AYLIK ABONELİK
829 TL/AY
Konuşturan Paket 2
İnternet KONUŞMA Ek Avantaj Ücret
1 GB İNTERNET
550 DK YURT İÇİ HER YÖNE VE TÜRKİYE YÖNÜNE
LIFECELL WIFI 4MBPS
829 TL/AY AYLIK ABONELİK
  • Paketiniz ile sunulan dakikalardan en fazla 60 dakika ile Türkiye Türk Telekom ve Vodafone Türkiye yönlerine arama yapabilirsiniz.

 

 
  • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Konuşturan Paket kapsamında 30 gün süreyle geçerli yurt içi her yöne ve Türkiye yönüne geçerli 550DK bulunmaktadır.550DK faydası içerisinde Vodafone Türkiye ve Türk Telekom hatlarına yapılacak görüşmelerin kotası 60DK ile sınırlıdır.Paket kapsamında kullanabileceğiniz 1GB Türkiye'de de kullanabileceğiniz internet faydası bulunmaktadır.Paketiniz abonelikli bir paket olup her 30 gün sonunda hattınızda yeterli kontör olması durumunda yenilenmektedir.

Konuşturan Paket 2'den bireysel faturasız hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Konuşturan 2 Paket'e abone olmak ;

KONUSTURAN2 yazıp 5001'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Paketinizden kalan faydaları öğrenmek için *123*191#’i ardından arama butonunu tuşlayarak, ayrıca Cep hesabım uygulamasından öğrenebilirsiniz.

 

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Başvuru yapıldıktan sonra tüm faydalar anında hattınıza yüklenecektir.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Evet. Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikaları paketiniz kapsamında geçerli olur.

Hayır. Kampanya kapsamında verilen faydanın kullanım süresi 1 ay (30 gündür). Kazandığınız kontörler bir sonraki aya aktarılmayacaktır.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

IPTAL KONUS2 yazıp 5001’e SMS gönderebilirsiniz. İptal işleminden sonra mevcut paketinizi paket sonlanma tarihine kadar kullanabilirsiniz ancak iptal talebi yaptığınızdan bir sonraki dönem paketiniz yenilenmeyecektir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan siz iptal edene kadar her ay hattınızdan paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paket yenilenme tarihinde kontörünüz yok ise, paketiniz otomatik olarak iptal olacaktır. Kontör yükledikten sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Paketin içerisindeki dakikalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir

Evet. Aktif paketiniz olsa bile, yeni bir Konuşturan Paketi alabilirsiniz.

Aynı ay içerisinde dilediğiniz kadar paket alabilirsiniz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paketinizdeki faydalar bitince yaptığınız kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Hayır. Devam etmemektedir.

Paketinizdeki konuşma ve mesajlaşma faydaları sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde, internetiniz de hem Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hem de Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Konuşturan Paket ücreti 104 TL'dir.İçerisinde hediye 25 kontör ve Konuşturan Paketi bulunan, satış noktalarından kullanıma hazır halde alınabilen tanışma seti bedeli 114 TL'dir. Tanışma Seti bedeline SIM kart ücreti , Mobil Telsiz Ruhsat Ücreti ve İlk Mobil Telsiz Kullanım Ücreti de dahildir. Mobil Telsiz Ruhsat ve Kullanım Ücreti abone adına tahsil edilip Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurum’una ödenecek tutardır. Mobil Telsiz Ruhsat Ücreti ve İlk Mobil Telsiz Kullanım Ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Başlangıç Tarihi: 26.05.2017
Bitiş Tarihi:-