TV+ Paketi

TV+ ile yüzlerce ücretsiz film, spor, belgesel, çocuk ve haber kanalı istediğiniz yerde cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda. Üstelik rahat rahat izleyin diye interneti de içinde!

AYLIK ABONELİK
99,99 TL/AY
TV+
İnternet Ücret
5 GB TV+DA GEÇERLİ İNTERNET
99,99 TL/AY AYLIK ABONELİK

Premium TV+ paketi 79.99 TL'dir. Paket süresi 31 günlüktür. Paketi yüklemek için tıklayın. https://www.kktcell.com/paket-yukle/faturasiz-paket 

 TV+ servisi, Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmakta olup, TV+ üyelik paketi Lifecell Digital Ltd. tarafından sunulmaktadır.


 • Faturasız müşterilere özel, https://www.kktcell.com/paket-yukle/faturasiz-paket linkinden kredi kartı ile 31 günlük TV+ Premium üyeliği dijital paket olarak alabilmektedir.
 • TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını her yerde her an izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda!
 • TV+, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor.
 • Cep telefonu ve tabletinize TV+ uygulamasını indirerek, bilgisayarınızda internet tarayıcınız üzerinden TV+ resmi sitesindeki Web TV Hızlı Giriş'e tıklayarak veya Akıllı/Android TV'niz ile siz de bu keyfi yaşamaya başlayın!
 • TV+ servisi, Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmakta olup, 21 Haziran 2021 itibariyle TV+ üyelik paketi Lifecell Digital Ltd. tarafından sunulmaktadır. 
 • Size özel ayrıcalıklı Premium TV+ kanal listesine ulaşmak için tıklayın.
 • TV+ ve Ev İnterneti bir arada tanıtım broşürüne bir tıkla ulaşabilirsiniz.
  Evinizdeki TV'nizi akıllı yapmak istermisiniz? TV+ ile birlikte de alabileceğiniz Xiomi Mi Stick ürünü ile yapabilir ve kktcell.com'dan tek tıkla sipariş verebilirsiniz.
   
 • TV platformu TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını her yerde her an izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda!
 • Ayrıca, dünyanın neresinde olursanız olun, Kıbrıs yerel kanalları her zaman yanınızda!
 • TV+, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor.
  Cep telefonu ve tabletinize TV+ uygulamasını indirerek, bilgisayarınızda https://tvplus.com.tr/ 'ye tıklayarak siz de bu keyfi yaşamaya başlayın!
 • TV+ servisi Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. https://tvplus.com.tr/tv sayfasından size özel ayrıcalıklı Premium TV+ kanal listesine ulaşabilirsiniz.
 • Kıbrıs’ta ilk kez yerel kanallara internet üzerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ulaşabileceğiniz tek platform!
 • Sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını her yerde her an izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda! Size özel ayrıcalıklı Premium TV+ kanal listesine https://tvplus.com.tr/tv linkinden hemen inceleyin!
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell'lilere özel TV+ uygulaması kullanımlarınız TV+’a özel 5GB internet kotasından düşer.
 • TV+, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor.
 • TV+’a https://tvplus.com.tr web sitesi, Android ve iOS mobil uygulamaları ve mobil web sitesi üzerinden erişebilirsiniz.
 • TV+ mobil uygulamasını indirmek için;

• iOS cihazına sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!
• Android cihaza sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!

TV+ uygulamasını kullanmak için giriş yapmanız gereklidir. Eğer Kuzey Kıbrıs Turkcell ve/veya Lifecell hat sahibiyseniz ve kullanmakta olduğunuz akıllı cihazdan 3G bağlantısı veya Wi-Fi ile giriş yapıyorsanız, uygulamayı açtıktan sonra, "Hızlı Giriş" veya "Şifre ile giriş" seçenekli giriş ekranı açılacaktır. Açılan ekranda,hızlı giriş seçeneğini seçerek KKTCELL hattınızı girerek hattınıza HIZLIGIRIS'ten anlık şifre SMS'i gelerek giriş yapabilirsiniz. Veya alternatif giriş seçeneği olarak , telefon numarası veya e-posta adresi ve şifre alanlarını doldurmalısınız. Eğer Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri, 0532 755 22 22 numarasına SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile öğrenebilirler. E-posta girişi için de KAYIT OL 'a tıklayarak kaydınızı yaparak giriş yapabilirsiniz.

Evet, TV+ uygulamasını iPhone ve tüm Android cihazlar ile kullanabilirsiniz. Uygulamaya sahip değilseniz hemen aşağıdaki link’i tıklayarak, uygulamayı hızlıca akıllı telefonunuza indirebilirsiniz;

 • iOS cihazına sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın
 • Android cihaza sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!
 • TV+ uygulaması, yeni nesil Apple TV, IOS 7 ve üzeri cihazları, Android 4.X ve üzeri cihazları desteklemektedir.

Apple Store veya Google Play Store uygulaması içerisinde bulunan arama kısmına TV Plus yazıp veya aşağıdaki link’i tıklayarak, uygulamaya ulaşabilirsiniz.

 • iOS cihazına sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!
 • Android cihaza sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!
 • Turkcell TV+’ı cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisiniz.
 • iOS cihazına sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!
 • Android cihaza sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!
 • Uygulamayı açtıktan sonra, Turkcell Şifre ekranı açılacaktır. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldurmalısınız. Eğer Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell ve lifecell aboneleri, 0532 755 22 22 numarasına SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile öğrenebilirler.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, Turkcell TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını her yerde her an izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda! Ayrıca, dünyanın neresinde olursanız olun, Kıbrıs yerel kanalları her zaman yanınızda!
 • İnternet tarayıcının adres bölümüne https://tvplus.com.tr yaz ve enter’a basarak, açılan sayfada, sitenin sağ üst kısmında yer alan Web TV Hızlı Giriş butonuna tıklayınız.
  ● Açılan şifre penceresinde, GSM ile giriş veya e-posta ile giriş seçeneğinden birini tercih ederek giriş yapabilirsiniz. GSM ile girişte yine ayni şekilde cep telefonunuza HIZLIGIRIS'ten gelecek SMS ile giriş sağlayabilmektesiniz. E-posta ile girişte de ayni şekilde kayıt olduğunuz e-posta bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.
 • Giriş yapıldıktan sonra, TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını her yerde her an izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda! Ayrıca, dünyanın neresinde olursanız olun, Kıbrıs yerel kanalları her zaman yanınızda!

Turkcell şifrenizi almak için, Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri, 0532 755 22 22 numarasına SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile öğrenebilirler.

Kıbrıs’a Özel TV+ paketlerinden tüm faturalı, bireysel ve kurumsal Kuzey Kıbrıs Turkcell ses aboneleri faydalanabilmektedir.

Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı ses hattı kullanıcıları, Kıbrıs’a Özel TV paketi için TV yazıp 3030’a kısa mesaj göndererek, aylık TV+ üyeliğini hemen başlatabilirsiniz

Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı bireysel ve kurumsal ses hattı kullanıcıları, Kıbrıs’a Özel TV paketi için TV yazıp 3030’a göndererek, aylık TV+ üyeliklerini hemen başlatabilirler.

Evet. Kıbrıs’a Özel TV+ paket aboneliğiniz 31 günde bir otomatik yenilenecektir. Limitli faturalı hatlarda, paket yenilenme tarihinde hattınızda yeterli limit bulunmalıdır. Yeterli limit bulunamadığı durumda paket otomatik iptal edilecektir

Evet, limitli hat kullanan abonelerimizde TV+ paketine sahip olabilirler. Paketin yenilenme döneminde hattınızda yeterli limit bulunmaması durumunda, paketiniz otomatik iptal edilecektir.

TV+ kullanımlarınız için, paketinizle beraber ek 5GB internet paketi hattınıza otomatik yüklenecektir. 5GB internet sadece TV+ kullanımları için geçerlidir. 5GB internetiniz ile dilediğiniz kadar TV+ içeriklerini kullanabilir, ek ücret ödemezsiniz.

Uygulama genelinde sadece Twitter ve Facebook’a giriş yapılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, ek cepten internet paketiniz varsa, kullanımlar paketinizden düşülür. 

TV+’a özel sunulan 5GB internetin dolması durumunda, tarifeniz dahilindeki internet paketinizden veya ek cepten internet paketinizden kullanım yaparsınız. Paket harici veya paket aşımlarınızda, geçerli tarifenizdeki koşullar geçerli olur. 

Evet, paketiniz Türkiye’de de geçerli olacaktır. TV+’a özel sunulan 5GB internetin dolması durumunda, ek paketiniz bulunmuyorsa Türkiye’de geçerli standart tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Paketiniz sadece KKTC ve Türkiye sınırları içinde geçerli olacaktır. Yurt dışı kullanımları mevcut standart roaming ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Kıbrıs’a Özel Turkcell TV+ paketi ile özel sunulan 5GB internetin dolması durumunda, paket harici veya paket aşımlarınızda, geçerli tarifenizdeki koşullar geçerli olur.

Kıbrıs’a Özel TV+ paketinizi ister akıllı telefonunuzdan, ister tabletinizden, isterseniz web üzerinden bilgisayarınızdan ve/veya ister yeni nesil AppleTV/Smart TV /Android TV’nizden kullanabilirsiniz.