5GB Sosyal Paket

Facebook, instagram ve Messenger'de geçerli 5GB mobil internet

HAFTALIK ABONELİK
189,90 TL/HAFTA
SOSYAL 5055
Sosyal Paket 5GB
İnternet Ücret
5 GB İNTERNET
189,90 TL/HAFTA HAFTALIK ABONELİK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Facebook

instagram

Messenger

Mevcut internet paketinizden yemeden Facebook, Instagram ve Messenger uygulamalarına fotograf ve video yüklemek, durum güncellemesi yapmak, uygulamalar uzerinde paylaşılan videoları izlemek ve mesajlaşmak istiyorsanız Sosyal 5GB paketi ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Facebook, Instagram veya Messenger uygulamalrında yer alan ancak uygulamaların dışında link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Sosyal Paket Paketi 5GB internet kotasına dahil değildir.

Sosyal Paketi'ne abone olmak için;

 SOSYAL yazıp 5055'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden başvurabilirsiniz.
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden başvurabilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell satış noktalarındaki Çerez Kartları'ndan* satın alarak yararlanabilirsiniz.

Mesaj gönderdikten sonra paketinizin başladığında dair onay SMS'i geldikten sonra Sosyal Paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook, Instagram ve Messenger uygulamalrında yer alan içeriklere/videolara Paketi'niz kapsamında ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz. Diğer sitelerde (örneğin youtube, candycrush) yer alan video veya diğer içerikler ise paket kapsamında olmadığı için ücretlendirilir. Bu tip kullanımlar internet paketiniz varsa paketinizden düşer.

Facebook ve Instagram uygulamalarına yapılan fotoğraf/video yükleme ve indirme bu pakete dahildir. Facebook veya Instagram uygulamalarında yer alan ancak uygulamalrın dışındaki sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanımlar varsa internet paketinizden yoksa Standart Tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Mevcut internet paketinizle birlikte Sosyal Paket'i de alabilirsiniz. Böyle bir durumda Facebook, Instagram ve Messenger uygulamalrı üzerinden yapacağınız kullanımlarınız öncelikli olarak Sosyal Paket'inizden düşer.

Sosyal Paketi'niz sadece yurt içinde, Kuzey Kıbrıs Turkcell kapsama alanında kullanabilirsiniz.

Sosyal Paketi'ninizi iptal etmek için IPTAL SOSYAL yazıp 5055'e ücretsiz kısa mesaj göndererek iptal ettirebilirsiniz. Sosyal Kart ile alınan paket için herhangi bir iptal işlemi yapmanıza gerek yoktur, paket 7 gün sonra sonlanacaktır.

Sosyal Paket iptal edildiğinde paketinizin kalan faydalarını paketin son kullanım tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paket yenileme gününde ise paketiniz iptal edildiğinden dolayı abonelikli olarak devam etmeyecek ve iptal olacaktır.

Evet paketiniz her yenilendiğinde mesaj gönderilmektedir.

Sosyal Paketi'yle cepten 7 gün boyunca Facebook, Instagram ve Messenger uygulamalarına ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz.
Sosyal Paket aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece hattınızda yeteli kontor bulunması taktirde 8. gün yenilenir.
Facebook, Instagram veya Messenger'de yer alan ancak bu uygulamar dışındaki sayfalara bağlanan uygulama, oyun ve içerikler pakete dahil olmaz.
İnternet erişim noktası, 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil internet (internet.kktcell) erişim noktaları üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmaz. Opera mini ve farklı browserlarda paket dışı kullanım gerçekleşebilir.
İnternet paketlerinizi sadece yurt içinde, Kuzey Kıbrıs Turkcell kapsama alanında kullanabilirsiniz. Yurt dışında kullandığınız veri, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Sosyal Paket'ten eğer telefonunuz 3G destekli ise Turkcell 3G hızında, telefonunuz 3G uyumlu değilse, 2G/EDGE hızında faydalanabilirsiniz.
• KKTCELL , kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. 
Aynı anda, sadece 1 tane aktif Sosyal Paketiniz olabilir.
Messenger uygulaması üzerinden yapılacak sesli ve görüntülü konuşmalar Sosyal Paket kapsamında sunulan 5GB internet kotasına dahil değildir. Bu özellikler kapsamında yapacağınız kullanımlar varsa internet paketinizden yoksa Standart Tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

Sosyal Paket 5GB kullanım kotası dolunca devam eden kullanımlarınız varsa internet paketinizden yoksa Standart Tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

Sosyal Paket'ten kalan internet kotanızı *123*268#'i tuşlayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Paket Başlangıç Tarihi: 11.05.2018
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.