GNÇ Premium

GNÇ fırsatlarının premium ayrıcalıkları ile buluştuğu dünya!

AYLIK ABONELIK
829 TL/AY

GNÇ Premium Paket'e özel ayrıcalıklar için tıklayınız.

PREMIUM 5555
GNÇ PREMIUM
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
40 GB İNTERNET
40 GB SOSYAL MEDYA
800 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE YÖNÜNE
Sınırsız TÜM GNÇ'LİLER İLE
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
2 X GNÇ SINIRSIZ GB GÜNÜ
GB ÇEVİR
GB DEPOM
GB TRANSFER
YOUTUBE PREMIUM
829 TL/AY AYLIK ABONELIK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Facebook

instagram

WhatsApp
 • 01.07.2024 itibari ile paket ücreti 1099 TL olacaktır.
 • Sınırsız GB Günü : Sınırsız GB Günü seçili faturalı GNÇ 4.5G paketlerine özel olarak sunulan, GNÇ’lilerin 24 saat boyunca internette paket kotalarından düşmeden dolaşabildiği internet faydasıdır.
 • SOSYAL GB: 4.5G paketleri ile sunulan bol uygulama seçenekleri ile uygulamalara özel GB’lar sunulmaktadır. Bu uygulamalara özel sunulan interneti dilediğiniz gibi, paketiniz dahilinde sunulan uygulamalarda kullanabilirsiniz. Paketiniz içindeki uygulamalar için uygulama bazında bir kota bulunmamaktadır.
  GB Depom: 4.5G paketlerine özel GB DEPOM kampanyası ile aylık fatura tutarınıza göre hediye internet kazanırsınız.
 • GB Transfer: 4.5G paketlerine özel GB TRANSFER kampanyası ile paketiniz ile sunulan internet faydasını dilediğiniz bir hatta transfer edebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
 • YouTube Premium: 4.5G paketlerine özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium deneyimi sunulmaktadır.
 • Dakikalarını GB’a Çevirme: Paketlerinizdeki dakikaları GB’a çevirebilirsiniz.
 • Bitmeyen İnternet : İnternet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Paket ile sunulan internetin dolması durumunda, ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 250 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 250 Kbps üzerinden devam edecektir.
 • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
 • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Instagram, facebook ve WhatsApp üzerinden yapılan canlı yayın, sesli ve görüntülü konuşmalar sosyal medya kotalarından düşmemektedir. Bu kullanımlar abonenin ana paket faydasından düşmektedir.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ayın ilk gününden sonra başlatılan paketlerde, paket faydası ayın son gününe kadar kalan gün sayısına oranla hesaplanarak hattınıza tanımlanır. Bir sonraki ayın ilk gününde paket faydalarınız tam olarak hattınıza yansır.

GNÇ Premium, 800 dakika Türkiye ve yurt içi her yöne faydası, 1000 SMS faydası, 40GB her yöne geçerli bitmeyen özellikli internet faydası ve 40 GB Whatsapp, Facebook, Instagram, Tiktok, Youtube, Netflix ve Spotify yönlerine geçerli olmak üzere toplamda 40GB belirtilen sosyal medyalar yönüne internet faydası içeren bir pakettir.

GNÇ Premium GNÇ fırsatalrına ek olarak GNÇ Premium avantajlarını da sunar! GNÇ Premium'a özel avantajlar için tıklayınız.

Faturalı GNÇ tarifesinde isen paketi alabilirsin.

PREMIUM paket'e abone olmak için ;

PREMIUM yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

KALAN PREMIUM yazıp 5555’e SMS göndererek, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin. kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde veya Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasında kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

GNÇ Sosyal Paketini iptal etmek için IPTAL PREMIUM yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket dâhilindeki 40 GB internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır. İnternet hızın 250 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlar bu kotalara dahildir. Yapacağınız sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayın kullanımları kendi paketinizden düşecektir.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Hayır. GNÇ Premium Paketin ile verilen faydaların bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak her ayın ilk günü yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. GNÇ Paketin olduğu sürece tüm GNÇ tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir (1) kez Faturalı GNÇ Premium Paket alabilirsin.

Aktif GNÇ Premium Paketin var iken bir diğer GNÇ paketine geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Paketin var iken Platinum Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Hayır, GNÇ Premium paket artı bakiyeli hatlar ile kullanılamamaktadır.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 01.03.2023

Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”