GNÇ Ek 60 Dakika

Her yöne ek dakikaya ihtiyacı olan paketli Gnçtrkcll'llilere özel dakika paketi!

AYLIK ABONELİK
149 TL
HY 60 5555
Gnçtrkcll Her Yöne 60 Dakika
KONUŞMA Ücret
60 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNLERİNE
149 TL AYLIK ABONELİK
 • 1 Nisan 2023 itibari ile alınan paketlerde paketle sunulan her yöne dakikalar kapsamında; Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. ek olarak Liberya ve Zambiya yönüneyapılacak aramalar paket kapsamı dakikalarına dahil olmayacaktır. Bu yönlere doğru yapılacak aramalar Standart Tarifeden ücretlendirilecektir.
 • Paketle sunulan her yöne dakikalar kapsamında; Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. yapılacak aramalar paket kapsamı dakikalarına dahil değildir. Bu yönlere doğru yapılacak aramalar Standart Tarifeden ücretlendirilecektir
 • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
 • Yeni faturalı hat alan müşterilerimizin, Gnçtrkcll tarifesine gelmek için 25 yaşından küçük olması ve veya öğrenci kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
 • Paket harici internet kullanımlarınız 9TL/100MB ve 99 TL'yi aşan kullanımlarınız 1GB/10TL olarak ücretlendirilir.
 • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • 01.07.2020 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Kamerun, Zimbabve, Kongo ve Gambiya yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Faturalı Gnçtrkcll Büyük veya Mega Paketin var ise ve paketine ek dakikaya ihtiyacın var ise alabileceğin aylık Her yöne 60 dakika içeren pakettir. 

• 01.07.2020 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Kamerun, Zimbabve, Kongo ve Gambiya yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen ve Faturalı ana gnçtrkcll paketlerinden birine sahip isen bu paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll ek 60 Dakika Paket'e abone olmak için ;

HY 60 yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

 • KALAN 60 yazıp 5555’ye göndererek,
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulaması kalan kullanımlarım bölümünden

  paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Yönlendirme yaptığında, paket dahili kullanabileceğin dakikalarının olması durumunda, yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır (31 gün). Bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Faturalı Her Yöne 60 Dakika Paketini iptal etmek için IPTAL yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Paketindeki konuşmaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar, yeterli limitin olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Gnçtrkcll Her yöne paketinin yenilenme gününde aktif Faturalı Gnçtrkcll paketin yok ise Her yöne paketin yenilenmez. Faturalı Gnçtrkcll paketini aldıktan sonra Her yöne paketine yeniden başvuru yapabilirsin.

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra Her yöne 60 paketini başlatmak için HY 60 yazıp 5555’e göndermen gerekmektedir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir.

Evet yararlanabilirsin.

Başlangıç Tarihi: 03.10.2013
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”