GNÇ Mega Dakikacı

Tüm GNÇ'lilerle sınırsız konuşma 8GB internet ve her yöne 200 dakika ve 1.000 SMS

AYLIK ABONELİK
849 TL/AY
Gnçtrkcll Mega Dakikacı Paket
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
8 GB İNTERNET
Flex Internet -
100 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNÜNE*
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
100 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNÜNE (BÖLGE 3 HARİÇ)
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
LIFECELL WIFI 4MBPS
849 TL/AY AYLIK ABONELİK
 • Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. yönlerine yapılan aramalar paket kapsamına dahil değildir.
 • Paket kapsamında sunulan 200 dakikanın 100 dakikası yurt içi ve yurt dışı her yöne, geriye kalan 100 dakikası ise yurt içi ve bölge 3 harici yurt dışı her yöne geçerli olacak şekilde güncellenmiştir. Bölge bilgisi için tıklayınız.

Flex İnternet Özelliği

 • Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın dolması ile paketinizin flex özelliği ile kademeli olarak 125 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz.
 • Her kademe 100 MB’ tır.
 • Paketinizin flex özelliği ile her 100 MB kullanımınızda baremler kapsamında ücret yansır.
 • Kullanımınızın 125 TL’ye gelmesi ile internet hızınız 5Kbps’a indirilir. 5 Kbps hız ile ücretsiz kullanım yapmaya devam edebilirsiniz
 • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz. Ek internet paketleri için tıklayınız.
 • Flex internet özelliği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.
KADEME ÜCRET
1. Kademe 25 TL
2. Kademe +20 TL
3. Kademe +20 TL
4. Kademe +20 TL
5. Kademe +10 TL
6. Kademe +10 TL
7. Kademe +10 TL
8. Kademe +10 TL
 • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
 • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketin ön ödemeli faturalı hatlarla alınan versiyonun fiyatı normal paketin 10TL üzerindedir. 

Faturalı Gnçtrkcll Mega Dakikacı Paket ile tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin 8 GB internet , yurt içi ve yurt dışı her yöne kullanabileceğin 200 dakika ve her yöne 1000 SMS alırsın.


• 01.07.2020 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Kamerun, Zimbabve, Kongo ve Gambiya yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

• 01.05.2021 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll Mega Dakikacı Paket'e abone olmak ;

MEGA DAKIKACI yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır. 

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

KALAN DAKIKACI yazıp 5555’e göndererek paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer. 

Hayır. Bir sonraki aya aktarılmaz. 

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Mega Dakikacı Paketini iptal etmek için IPTAL DAKIKACI MEGA veya IPTAL DAKIKACI yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Paketindeki konuşma dakikalarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahili sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin. 

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir kez Mega Dakikacı Paket alabilirsin.

Aktif herhangi bir Gnctrkcll Paketin var iken bir diğer pakete geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, Mega Dakikacı Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra Mega Dakikacı Paketi başlatmak için MEGA DAKIKACI yazıp 5555’e göndermen gerekmektedir. 

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın SES ve SMS kullanımları Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

• Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın bitmesi ile paketinizin flex özelliği ile 12,50 TL/100MB kademeli olarak 100 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz.

• Kullanımınızın 100 TL’ye gelmesi ile internet hızı 5Kbps’a indirilir.

• Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir. 

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir. 

Hayır. Paket dahilinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma faydaların sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir. 

Evet. Mega Dakikacı Paketin var iken ek 4 GB internet paket, ek Her Yöne 60 veya 120 dakika paketlerinden alabilirsin.

Evet. Mega Dakikacı Paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Evet, Artı Bakiyeli Faturalı Hatlar Mega Dakikacı Paketten yararlanabilmektedir. 

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 01.09.2016
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”