fizy Nedir?

 • fizy, yerli - yabancı milyonlarca şarkıyı, binlerce hazır liste ve video klip ile cebinde, tabletinde veya bilgisayarında seninle buluşturan, yasal müzik platformudur. 
 • fizy üyeliğini hattına başlatan tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri fizy ile cep telefonundan müzik dinlerken veya video klipleri izlerken, fizy ile özel sunulan tam 5GB internet paketleri üzerinden kullanım gerçekleştirirler. Böylece mevcut internet paketinizin kotasını bitirmeden, dilediğinizce müzik dinleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 • fizy’e web sitesinden veya iOS ve Android akıllı telefon ve tablet uygulamaları üzerinden erişebilir, müzik keyfine hemen başlayabilirsin. 

Neden fizy?

 • Yerli - yabancı milyonlarca şarkıyı, binlerce hazır listeyi ve son çıkan albümleri özgürce dinlersin!
 • Beğendiğin şarkıları video klipleri ile izleyebilirsin
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell isen fizy mobil uygulaması, şarkı dinlerken veya video izlerken fizy’ye özel 5GB internet kotasından düşer!
 • Şarkı aralarında reklam dinlemek zorunda kalmazsın!
 • Her ana uygun ve sürekli güncellenen hazır listelerle müziğin keyfini çıkarırsın!
 • Üstelik bilgisayarından, tabletinden veya cep telefonundan fizy’e ulaşabilirsin!
 • fizy servisini, fizy.com alan adlı web sitesi üzerinden veya Apple ve Google Play store'lardan indirebileceğin fizy mobil uygulamaları üzerinden kullanabilirsin.
 • Telefon numarası ve şifre ile giriş yapabilirsin. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekiyor. 05327552222'ye SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin.
 PAKET2 FATURALI FATURASIZ
 Fizy müzik üyelik paketi 17,99 TL/AY  277 KONTÖR/AY 

Kuzey Kıbrıs Turkcell müşteirleri uygulamayı indirdikten sonra müzik paketi için FIZY yazıp 3030’a göndererek aylık ücretli olarak faydalanabilirler.

11 Mart 2022 itibariyle Fizy'ye yeni üye olan Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri ilk ay ücretsiz kullanabilmektedir.

İlk ay ücretsiz üyeliğinizi FIZY yazıp 3050'ye SMS göndererek başlatabilirsiniz.

İlk ay ücretsiz kampanya detayları için tıklayın.

Turkcell fizy’e fizy.com web sitesi, Android ve iOS mobil uygulamaları ve mobil web sitesi üzerinden erişebilirsin. 

fizy mobil sitesinin adresi m.fizy.com’dir. Mobil cihazının browser’ına m.fizy.com yazarak mobil web sitesine erişebilirsin.


fizy mobil uygulamasını indirmek için;

 ● iOS cihazına sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
 ● Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!!
 

fizy web sitesinin adresi fizy.com dur. 

fizy'den şarkı dinlemek için giriş yapmanız gereklidir. Eğer Kuzey Kıbrıs Turkcell hat sahibiyseniz ve kullanmakta olduğunuz akıllı cihazdan 3G bağlantısı veya Wi-Fi ile giriş yapıyorsanız, Hızlı Giriş özelliğini kullanabilirsin. Hızlı giriş, uygulamaya sadece telefon numaranı verip, telefonuna gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapmanı sağlar.

Hızlı Giriş yerine Şifre ile Giriş seçeneğini de tercih edebilirsin. Şifre ile Giriş seçeneğini kullanmak için açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldurmalısınız. Eğer Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell kullanıcılarımız, 05327552222’ye SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile alabilirler.

Evet, fizy uygulamasını iPhone ve tüm Android cihazlar ile kullanabilirsiniz. Uygulamaya sahip değilseniz hemen aşağıdaki link’i tıklayarak, uygulamayı hızlıca akıllı telefonunuza indirebilirsiniz;

● iOS cihazına sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
● Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!

Apple Store veya Google Play Store uygulaması içerisinde bulunan arama kısmına fizy yazıp veya aşağıdaki link’i tıklayarak, uygulamaya ulaşabilirsiniz.
Eğer uygulama market üzerinde fizy uygulamasını bulamıyorsanız, uygulamam market hesabınızı Türkiye olarak değiştirmelisiniz.
Fizy uygulaması sadece Türkiye uygulama marketlerinde bulunmaktadır.

● iOS cihazına sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
● Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!

fizy'i cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisiniz.
iOS işletim sistemli bir cihaza sahipseniz detaylı bilgi için tıkla!
Android işletim sistemli bir cihaza sahipseniz detaylı bilgi için tıkla!
Uygulamayı açtıktan sonra, Turkcell Şifre ekranı açılacaktır. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldurmalısınız. Eğer Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Lifecell aboneleri, 0532 755 22 22 numarasına SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile öğrenebilirler.
Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, yerli-yabancı milyonlarca şarkıdan dilediğini dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, her ana ve zevke uygun hazır fizy listelerinden beğendiğini dinleyebilir, kendi dinleme listeni oluşturabilirsin.

Eğer Kuzey Kıbrıs Turkcell hat sahibiyseniz ve kullanmakta olduğunuz akıllı cihazdan 3G bağlantısı veya Wi-Fi ile giriş yapıyorsanız, Hızlı Giriş özelliğini kullanabilirsin. Hızlı giriş, uygulamaya sadece telefon numaranı verip, telefonuna gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapmanı sağlar.

İnternet tarayıcının adres bölümüne fizy.com yaz ve enter’a basarak, açılan sayfada, sitenin sağ üst kısmında yer alan giriş yap butonuna tıklayınız.
Açılan Turkcell Şifre penceresinde, Turkcell Şifre ekranı açılacaktır. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldurmalısınız. Eğer Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri, 0532 755 22 22 numarasına SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile öğrenebilirler.
Giriş yapıldıktan sonra, yerli-yabancı milyonlarca şarkıdan dilediğini dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, her ana ve zevke uygun hazır fizy listelerinden beğendiğini dinleyebilir, kendi dinleme listeni oluşturabilirsin.

Turkcell şifrenizi almak için,

Akıllı Telefon’dan: Uygulamayı açtıktan sonra, Turkcell Şifre ekranı açılacaktır. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldurmalısınız. Eğer Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri, 0532 755 22 22 numarasına SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile öğrenebilirler.

Web’den: Açılan Turkcell Şifre penceresinde, Turkcell Şifre ekranı açılacaktır. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldurmalısınız. Eğer Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Lifecell aboneleri, 0532 755 22 22 numarasına SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile öğrenebilirler.

Eğer Kuzey Kıbrıs Turkcell hat sahibiyseniz ve kullanmakta olduğunuz akıllı cihazdan 3G bağlantısı veya Wi-Fi ile giriş yapıyorsanız, Hızlı Giriş özelliğini kullanabilirsin. Hızlı giriş, uygulamaya sadece telefon numaranı verip, telefonuna gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapmanı sağlar.

 

Turkcell fizy paketlerinden tüm faturalı, faturasız, bireysel ve kurumsal Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.

Evet, aylık abonelik ile Turkcell fizy paketlerinden tüm faturasız ses hattı kullanan abonelerimizde faydalanabilirler.

Evet. Turkcell fizy aboneliğiniz 31 günde bir otomatik yenilenecektir. Faturasız hatlarda, paket yenilenme tarihinde hattınızda yeterli kontör bulunmalıdır. Yeterli kontör bulunamadığı durumda paket otomatik iptal edilecektir.

Evet, tekil paketleri dilediğiniz tarife ile alabilirsiniz. Paketler 31 günde bir otomatik yenilenecektir.
Paketleri başlatmak için;

 • Aylık fizy müzik paketi aboneliği: FIZY yazıp 3030'a gönderebilirsiniz.

Evet, limitli hat kullanan abonelerimizde fizy paketlerine sahip olabilirler. Paketinizi almak için başvurduğunuz anda hattınızda yeterli limitinizin olması gerekmektedir. Paketiniz başladıktan sonra siz iptal etmediğiniz sürece paketiniz 31 günde bir otomatik olarak yenilenmektedir. 

Fizy kullanımlarınız için, paketinizle beraber ek 5GB internet paketi hattınıza otomatik yüklenecektir. 5GB internet sadece fizy kullanımları için geçerlidir. 5GB internetiniz ile dilediğiniz kadar fizy müzik ve video içeriklerini kullanabilir, ek ücret ödemezsiniz.

Uygulama genelinde sadece Twitter ve Facebook’a giriş yapılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, ek cepten internet paketiniz varsa, kullanımlar paketinizden düşülür.

Turkcell fizy’ye özel sunulan 5GB internetin dolması durumunda, ek paketiniz bulunmuyorsa mevcut cepten internet akıllı aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Evet, paketiniz Türkiye’de de geçerli olacaktır.

Fizy’ye özel sunulan 5GB internetin dolması durumunda, ek paketiniz bulunmuyorsa Türkiye’de geçerli standart tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Paketiniz sadece KKTC ve Türkiye sınırları içinde geçerli olacaktır.
Yurtdışı kullanımları mevcut standart roaming ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Fizy paketleri ile özel sunulan 5GB internetin dolması durumunda, ek paketiniz bulunmuyorsa mevcut cepten internet akıllı aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.


Aylık fizy müzik paketi ile sunulan 5GB internetin kalan kullanımlarını sorgulamak için FIZY KALAN yazıp 3030’a SMS göndererek sorgulayabilirsiniz.
Aylık fizy müzik ve video paketi ile sunulan 5GB internetin kalan kullanımlarını sorgulamak için VIDEO KALAN yazıp 3030’a SMS göndererek sorgulayabilirsiniz.
Ayrıca, paketiniz ile sunulan 5GB internetin kullanımı 80% ve 100%’e ulaşınca size otomatik uyarı SMS’i gönderilmektedir.

 • Aylık Fizy müzik paketi kullanıcıları: FIZY KALAN yazıp 3030'a göndererek kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.
 • Aylık Fizy müzik video paketi kullanıcıları: VIDEO KALAN yazıp 3030'a göndererek kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Fizy paketinizi ister akıllı telefonunuzdan, ister tabletinizden, isterseniz web üzerinden bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz.
fizy mobil sitesinin adresi m.fizy.com’dir. Mobil cihazının browser’ına m.fizy.com yazarak mobil web sitesine erişebilirsin.

fizy mobil uygulamasını indirmek için;

• iOS cihazına sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
• Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!

fizy web sitesinin adresi fizy.com dur.

Evet, fizy paketinizi tethering yaparak farklı bir cihazdan fizy kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama marketleri üzerinden veya uygulama üzerinden gerçekleştirilen abonelikler sadece uygulama market ve uygulama üzerinden iptal edilebilmektedir. Paketi hangi kanal aracılığı ile başlattıysanız, yine aynı kanal aracılığı ile iptal etmeniz gerekmektedir.

Hayır, dinlediğiniz şarkıları telefonunuza veya bilgisayarınıza indiremezsiniz.

 • Aylık fizy müzik paketi kullanıcıları: FIZY IPTAL yazıp 3030'a
 • Aylık fizy müzik ve video paketi kullanıcıları: VIDEO IPTAL yazıp 3030'a

Tüm iptal işlemlerinde, paket bitiş tarihine kadar paket kullanımınıza devam edebilirsiniz.

NASIL GÖRÜNÜYOR

Sayfayı kaydırın