JBL Deep Bass 2.1

JBL Deep Bass 2.1

JBL Deep Bass 2.1

300 Watt Gücünde Ses Eşliğinde Eşsiz Bir Sinema Deneyimi

RENK
Peşin
17.176TL
Detaylı Bilgi

100,000TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerinizde, size özel olarak sunulan Creditwest Bank alışveriş kredisinden, 24 aya varan vade seçenekleri ile yararlanabilirsiniz. Creditwest Bank alışveriş kredisinden, banka tarafından onaylanması kaydıyla yararlanabilirsiniz. Banka, KKTC vatandaşı olmayan kişilerden ve/veya gelir beyan edemeyen kişilerden kefil istemektedir.

3 iş gününde teslim

Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Aylık Ödeme İmkanı
 • JBL Deep Bass 2.1

  Jbl Bar 2.1 Deep Bass

  Ekran karşısındayken müziğin, filmlerin ve dijital oyunların sunduğu işitsel zenginliğe tanık olmak istiyorsanız, JBL Bar 2.1 Deep Bass size hitap ediyor. Sinema salonları için hoparlör üreterek başladığı sektör macerasını son kullanıcılar için ev sinema sistemi de üreterek sürdüren marka, bu modelle dikkatleri bir kez daha üzerine çekiyor. Ses ekipmanları ve ses teknolojileri alanında dünyanın en önemli isimlerinden JBL’in yaşam alanlarınıza değer katan ürünü, minimal tasarım anlayışı ve kablo karmaşasından uzak yapısıyla ekran karşısında geçirdiğiniz her dakikadan ayrı bir keyif almanıza imkân tanıyor. Çoklu sürücü kurulumuna sahip ürünün soundbar’ı, izlediğiniz içeriklerdeki çevresel ses unsurlarını başarıyla oluştururken geniş sürücülü subwoofer, her türü ses efektine ait bas tonlarını, kusursuzca sizlerle buluşturuyor.

 • JBL Deep Bass 2.1

  300 Watt Gücünde Ses Eşliğinde Eşsiz Bir Sinema Deneyimi

  JBL Bar 2.1 Deep Bass, adının hakkını veren hoparlörlerle güç kazanıyor. Markanın, bazı başka modellerinde de takip ettiği tasarım detaylarını barındıran ürünün soundbar’ı, dört tanesi 2,25 inç genişliğinde race track sürücü, ikisi 1’er inç genişliğinde tiz sürücüsü (tweeter) olmak üzere toplam altı sürücü ile güç kazanıyor. 100 Watt’lık ses çıkış gücüne sahip soundbar; TV yayınlarındaki, filmlerdeki ve oyunlardaki diyalogları, çevresel sesleri ve orta-üst frekans sesleri etkileyici biçimde sizlere sunuyor. Ses efektlerinde odanın işitsel açıdan doldurulmasını sağlayan bas tonlarını üretense 6,5 inç genişliğinde sürücüye sahip subwoofer kabini oluyor. Portlu tasarımıyla düşük frekanslı sesleri, kusursuz biçimde aktaran subwoofer, dijital içeriklerdeki işitsel yönden vurgulanan unsurları, daha önce hiç duymadığınız şekilde karşınıza çıkarıyor. Soundbar ve subwoofer’ın birlikteliği, müzik dinleme sürecinde de yüzünüzü güldürüyor.

 • JBL Deep Bass 2.1

  Akıllı Cihazlarınızı ve Diğer Ses Kaynaklarınızı Anında Bağlayın

  Bluetooth teknolojisinden destek alan ve bu sayede yeni nesil televizyonunuz, akıllı cihazlarınız veya bilgisayarınız ile kolayca iletişime geçebilen JBL Bar 2.1 Deep Bass, ses kaynaklarındaki işitsel unsurları kendine özgü tonlarıyla sunuyor. Soundbar’ın optik bağlantı noktası güncel oyun konsollarınızı ya da Blu-ray oynatıcılarınızı bağlamanıza imkân tanınırken dilediğiniz takdirde HDMI 1,4 portuna fiziksel bağlantı yapmanıza olanak veriliyor. Subwoofer ile yine Bluetooth üzerinden iletişime geçen soundbar, bas kabinini odanızın dilediğiniz köşesine yerleştirebilmenize ortam hazırlıyor. Özellikle bas tonlarından hoşlananlar, düşük frekanslı ses dalgalarının oda içerisindeki yayılımını hesap ederek izleme konumuna uygun olan ve “sweet spot” olarak nitelendirilen bölgeye subwoofer kabinini yerleştirebiliyor.

Diğer Özellikler
Güç 300w
Diğer
Garanti Süresi Katlanır yapı ile kolay taşıma
+ Daha fazla
Ön Ödemeli Tarifenize Ek (4000 TL)
2.357,99 TLX6 AY
Tarifenize Ek
3.114,50 TLX6 AY
Ön Ödemeli Tarifenize Ek (4000 TL)
1.259,90 TLX12 AY
Tarifenize Ek
1.678,99 TLX12 AY
K.Kartına 24 Ay Taksitli
SADECE CARDPLUS'A ÜYE KREDİ KARTLARI İÇİN GEÇERLİDİR
987,62 TLX24 AY
K.Kartına 12 Ay Taksitli
SADECE CARDPLUS'A ÜYE KREDİ KARTLARI İÇİN GEÇERLİDİR
1.661,78 TLX12 AY
K.Kartına 6 Ay Taksitli
SADECE CARDPLUS'A ÜYE KREDİ KARTLARI İÇİN GEÇERLİDİR
3.092,54 TLX6 AY
Peşin
17.176 TL
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
17.176 TL

Detaylı Bilgi

Hoş geldin hediye internet cihazın alındığı gün başlar ve ayın son günü sona erer.
Paket harici internet kullanımlarınız ek paketiniz bulunmadığı takdirde Flex internet Özelliği üzerinden ücretlendirilir.
Tarife kapsamında verilen faydaların aşılması halinde ilgili tarifenizin paket aşım ücretinden ücretlendirilirsiniz.
Paket kapsamında verilen internet faydası hem Kuzey Kıbrıs hem de Türkiye'de geçerlidir.
Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.

Diğer Özellikler
Güç 300w
Diğer
Garanti Süresi Katlanır yapı ile kolay taşıma