Akıllı Yurt Dışı

Akıllı Yurt Dışı Paketi ile Roaming derdine son!

GÜNLÜK ABONELİK
100 TL/GÜN
YURTDISI 6767
Akıllı Yurt Dışı Paketi
İnternet KONUŞMA SMS Ücret
250 MB YURT DIŞINDA GEÇERLİ İNTERNET
30 DK YURT DIŞINDA GEÇERLİ KONUŞMA
30 SMS YURT DIŞINDA GEÇERLİ SMS
100 TL/GÜN GÜNLÜK ABONELİK

Akıllı Yurt Dışı paketi Transit Servisi ile birlikte kullanılamamaktadır.

Paketten tüm faturalı bireysel flexi ve Her Yöne 400, Her Yöne 600, Her Yöne 900, Her Yöne 1500, Life midi, life maxi, life mega, life plus, life 4GB, life 6GB, life 8GB ve life 10GB, Life Lite paket müşterilerimiz, ayrıca, Bireysel ve Kurumsal Midi, Maxi, Mega, Platinum, Sen İste ve Yeni Gold tarife, müşterileri yararlanabilir. Platinum 15 GB, Platinum 20 GB ve Platinum 25 GB paketleri paketten yararlanamamaktadır.

Paketten yararlanmak için YURTDISI yazıp 6767'ye kısa mesaj yollamalısınız. Kampanyayı iptal etmediğiniz sürece, her kullanımınızda paketinizi otomatik olarak başlar, günlük paket ücreti yansıtılarak her yöne 30 dakika arama ve aranma, 30 SMS ve 250MB data hattınıza yüklenir.

Pakete YURTDISI yazıp 6767'ye göndererek talep yapabilirsiniz. Bir kez talep yaptıktan sonra bir daha ek talep yapmanıza gerek olmadan, otomatik olarak her yurtdışı seyahatlerinizde arama, aranma, kısa mesaj yollama veya internete girmeniz durumunda paketiniz otomatik başlayacaktır.

YURTDISI IPTAL yazıp 6767 ye gönderilerek iptal edilebilir.

Her yöne 30 dakika arama ve aranma, 30 SMS ve 250MB internetin geçerli olacağı ülkeler:
Arnavutluk, Cezayir, Arjantin, Ermenistan, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bangladeş, Belarus, Belçika, Bosna Hersek, Brezilya, Brunei Barış Ülkesi Devleti, Bulgaristan, Kamerun, Kanada, Şili, Çin, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Cote de Sahili, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Estonya, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Gana, Yunanistan, Hong Kong/Çin, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, İrlanda, İsrail, İtalya, Jamaika, Japonya, Ürdün, Kazakistan, Kenya, Kosova, Kuveyt, Kırgız Cumhuriyeti, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malezya, Mali, Malta, Meksika, Moğolistan, Karadağ, Fas, Nepal, Hollanda , Yeni Zelanda, Nijerya, Norveç, Umman, Pakistan, Filipinler, Polonya, Portekiz, Katar, Kore, Moldova, Romanya, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, Sudan, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tacikistan, Tayland, Makedonya, Birleşik Krallık/Kanal Adaları, Ukrayna, Britanya ve Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Devletleri, Özbekistan, Bahamalar, Burundi, Orta Afrika, Çad, Kongo Cumhuriyeti, Kostarika, Doğu Timor, Fiji, Gine, Gine-Bissau, Filistin, Lesoto, Moritanya, Mozambik, Güney Sudan, Togo, Tonga, Tunus, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Vanuatu, Zimbabve

Her yöne 30 dakika arama ve aranma ve 30 SMS faydalarının geçerli olacağı ülkeler:
Andorra, Angola, Anguilla, Antigua ve Barbuda, Aruba, Barbados, Belize, Benin, Bermuda, Butan, Bolivya, Botsvana, İngiliz Virgin Adaları, Burkina Faso, Cape Verde, Cayman Adaları, Kolombiya, Komorlar, Cibuti, Dominika, El Salvador, Ekvator Ginesi, Etiyopya, Fransız Polinezyası, Gabon, Gambiya, Cebelitarık, Grönland, Grenada, Guatemala, Honduras, Lao Demokratik Halk Cumhuriyeti, Libya, Madagaskar, Malawi, Maldivler, Mauritius, Montserrat, Namibya, Hollanda Antilleri, Nikaragua, Nijer, Papua Yeni Gine, Portoriko, Réunion (Fransa Bölgesi), Ruanda, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, St. Kitts and Nevis, St. Lucia, Saint Vincent ve Grenadines, Svaziland, Suriye Arap Cumhuriyeti, Tanzanya, Trinidad ve Tobago, Türkmenistan, Turks ve Caicos Adaları, Uganda, Venezuella, Yemen, Zambiya

Yurt dışında size sunulan 30 dakika ve 30 SMS'i tüm dünya ülkeleri ve tüm operatörler yönüne kullanabilirsiniz.

Hayır. Herhangi bir ses, SMS ya da data kullanımı yapmaz iseniz, o gün paketiniz aktif hale gelmez, yani paket ücreti hattınıza yansımaz. Paket otomatik olarak sadece kullanım yaptığınız gün aktif hale gelir.

Hayır. Kampanya kapsamında günlük sunulan 30 dakika hem arama hem de gelen aramalar için sunulmaktadır.

Kampanya kapsamında sunulan faydaların bitmesi durumunda, mevcut Standart Yurt Dışı tarifesinden ücretlendirilirsiniz.

Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Akıllı Sekreter servisinin yurt dışında devreye girmesi durumunda paketiniz aktive olabilir ve paket ücreti yansıyabilir.

Başlangıç Tarihi: 01.02.2015
Bitiş Tarihi:-

Paket bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.