Araç Takip

Aracınıza takılı araç takip mobil veri cihazı ölçülen konum, hız ve telemetrik (sıcaklık, vb) bilgilerin GSM/GPRS üzerinden bir merkeze gönderilmesini sağlayan bir çözümdür.

Araç Takip

Araç Takip Hat Ücretleri 

Araç takip hat ücretleri 1.Haziran.2024'te aşağıdaki gibi olacaktır.

HAT SAYISI HAT ÜCRETİ HAT ÜCRETİ
1-20 18 TL/AY 23TL/AY
21-50 17 TL/AY 22 TL/AY
51-1000 16 TL/AY 21 TL/AY

  • Her hatta 250 MB internet ve 300 SMS bulunmaktadır.
  • Fiyatlar, ARVENTO Standart Paket ve ERAGPS-M22, ERAGPS-M25 ürünleri için geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir. 
  • İhtiyaca göre talep edilen ek ürün özellikleri ve yazılım ihtiyaçları için iş ortaklarına başvurudu bulunabilecektir.
  • Taahhüt bittikten sonra Arvento12 aylık lisans ücreti 169,50 TL/AY dır. Arvento araç takip ürünlerine ek 24 ay taksitle, 131,50 TL ye Uzaktan Araç durdurma ürünü, 274,90 TL ye Arvento Yakit Guvenlik Sensoru (Tekli), 119,90 TL ye sürücü tanımlama birimi, 203,50TL ye ise sıcaklık sensör ürününü satın alabilirsiniz.
  • Paketsiz araç takip tarife ücreti 11,31TL dir.


PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

ARVENTO Standart Paket

250MB internet - 300SMS

442,5 TL/AY 24 AY TAAHHÜTLÜ
0 TL -
PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

Arvento Profesyonel

250MB internet - 300SMS

502,5 TL 24 AY TAAHHÜTLÜ
0 TL -
PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

ERAGPS Standart Paket

250MB internet - 300SMS

449,9 TL 24 AY TAAHHÜTLÜ
0 TL -
PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

ERAGPS Operasyonel Paket

250MB internet - 300SMS

499,9 TL 24 AY TAAHHÜTLÜ
0 TL -
PAKET PAKET İÇERİĞİ CİHAZ ÜCRETİ LİSANS ÜCRETİ

ERAGPS Profesyonel Paket

250MB internet - 300SMS

549,9 TL 24 AY TAAHHÜTLÜ
0 TL .

Aracınıza takılı araç takip mobil veri cihazı ölçülen konum, hız ve telemetrik (sıcaklık, vb) bilgilerin GSM/GPRS üzerinden bir merkeze gönderilmesini sağlayan bir çözümdür.

  • Araç takip sistemleri, her araca takılan ve içerisinde GPS alıcı ile GSM/GPRS modem olan bir mobil veri cihazı ile çalışır.
  • Mobil veri cihazları, GPS uydularından aldıkları konum ve bağlı sensörlerden gelen telemetrik (sıcaklık, vb) bilgileri, Turkcell SIM kartı ve Turkcell araç takip servisi sayesinde GSM/GPRS şebekesi üzerinden Kontrol Merkezi'ne aktarır. Gelen bilgiler araç takip iş ortaklarımızın özel yazılımları sayesinde derlenir ve sunucular üzerindeki veri bankasına kaydedilir.
  • Kaydedilen bu veriler dijital bir harita altyapısı üzerinde bir web arayüzü ile izlenebilir ve raporlanabilir.
  • Bu servisi kullanmak için öncelikle araç takip iş ortaklarımızdan araç takip sistemi satın almanız gerekir. 

· Araçlarınızın ortalama aylık veya günlük kaç km yol yaptığını görüp, ortalamanın üzerindeki kullanımların gerçekten amacına uygun olup olmadığını inceleyebilirsiniz.

· Araçlarınızın ve satış ekiplerinizin planlanan müşteri veya bayi ziyaretlerini ne oranda gerçekleştirdiğini, uğrak noktaların ne oranda ziyaret edildiğini analiz ederek ölçebilirsiniz.

· Finans şirketlerinin para taşıma araçlarını uzaktan takip etmesini, rota planlamasının merkezden yapılmasını ve tüm nakit yönetiminin merkezi planlama ile bütünleşerek çalışmasını sağlayabilirsiniz.

· Sevkiyat yapan filolarınızın emniyetli bir sürüş gerçekleştirme performansını yakından takip edebilirsiniz.
Soğuk zincir taşıması yapan araçlarınızda, dorsenin sıcaklık takibinin sağlanması ve sıcaklık hassasiyeti olan yiyeceklerin etkin şekilde lojistiğinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

· Yolcu taşıyan servis araçlarının zamanında, doğru güzergâhtan giderek, öğrenci ve çalışanları alıp almadığının takibinin sağlanması, durak noktasına gelmeden önce öğrenci ve çalışanlara SMS ile servis aracının geldiği bilgisinin iletilmesini sağlayabilirsiniz. 

Sahada araçları bulunan, satış ve/veya dağıtım ekipleri olan, fazla kilometre yapan araçları bulunan, bu ekipleri daha verimli yöneterek iş verimliliğini arttırarak tasarruf sağlamak isteyen şirketler için ideal bir servistir. 

533 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri arayarak, Kurumsal Satış temsilcinize ulaşarak veya Kuzey Kıbrıs Turkcell Çözüm ortaklarına başvurarak servisi alabilirsiniz.


ERAGPS Teknolojileri
Adres:Ecevit Cad No:2 Merkez/Girne
Telefon:+903928152540
Mobile:+905338539970
Web:www.erabilisim.net

TPS Kıbrıs Ltd.
Adres: Çiçekli Bayır Nergisli Mevki,
Bellapais, Girne - KKTC
Telefon: 0533 – 880 80 20

Yakıt Güvenlik Sensörü ve Uzaktan Araç Durdurma servisleri, araç çalınmasi gibi kötü niyetli davranışları engellemek, yakıtınızı ve deponuzu korumak için tasarlanmıştır. Sistem sunmuş olduğu çözümler ile araçlarınızdaki yakıt tüketimini ve sürücü davranışlarını analiz eder, size yakıt tüketimini azaltmanızı sağlayacak gerekli bilgi ve raporları sunar.

Araç Takip Paketinizi yurt içinde Kuzey Kıbrıs Turkcell kapsama alanında ve Türkiye' de kullanabilirsiniz. Türkiye kullanımlarınız ek olarak ücretlendirilmeyecektir. Türkiye hariç uluslararası kullanımlarınız, uluslararası dolaşım internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Başlangıç Tarihi: 31.03.2021
Bitiş Tarihi: -
Bitiş Tarihi: Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

POPÜLER ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER

Sayfayı kaydırın