Araç Takip

Aracınıza takılı araç takip mobil veri cihazı ölçülen konum, hız ve telemetrik (sıcaklık, vb) bilgilerin GSM/GPRS üzerinden bir merkeze gönderilmesini sağlayan bir çözümdür.

Araç Takip

ÜCRETLENDİRME

HAT SAYISI HAT ÜCRETİ TAAHHÜT SÜRESİ ERA GPS M22 ARVENTO CİHAZ ÜCRETİ ERA GPS M25
 1-20  13 TL/AY
24 48,34 TL/AY 53,48 TL/AY
58,08 TL/AY
 21-50  12 TL/AY
24 48,34 TL/AY  53,48 TL/AY
58,08 TL/AY
 51-1000  11 TL/AY 24 48,34 TL/AY 53,48 TL/AY
58,08 TL/AY
 
 
  • Her hatta 250 MB internet ve 300 SMS bulunmaktadır.
  • Fiyatlar, ARVENTO IMT 11 ve ERA M22, ERA M25 ürünleri için geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir. 
  • İhtiyaca göre talep edilen ek ürün özellikleri ve yazılım ihtiyaçları için iş ortaklarına başvurudu bulunabilecektir.
  • Taahhüt bittikten sonra ARVENTO 12 aylık lisans ücreti 31,85 TL/AY'dır.

Paketsiz araç takip tarife ücreti 5TL dir.

Aracınıza takılı araç takip mobil veri cihazı ölçülen konum, hız ve telemetrik (sıcaklık, vb) bilgilerin GSM/GPRS üzerinden bir merkeze gönderilmesini sağlayan bir çözümdür.

  • Araç takip sistemleri, her araca takılan ve içerisinde GPS alıcı ile GSM/GPRS modem olan bir mobil veri cihazı ile çalışır.
  • Mobil veri cihazları, GPS uydularından aldıkları konum ve bağlı sensörlerden gelen telemetrik (sıcaklık, vb) bilgileri, Turkcell SIM kartı ve Turkcell araç takip servisi sayesinde GSM/GPRS şebekesi üzerinden Kontrol Merkezi'ne aktarır. Gelen bilgiler araç takip iş ortaklarımızın özel yazılımları sayesinde derlenir ve sunucular üzerindeki veri bankasına kaydedilir.
  • Kaydedilen bu veriler dijital bir harita altyapısı üzerinde bir web arayüzü ile izlenebilir ve raporlanabilir.
  • Bu servisi kullanmak için öncelikle araç takip iş ortaklarımızdan araç takip sistemi satın almanız gerekir. 

533 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri arayarak veya Kurumsal Satış temsilcinize ulaşarak Kuzey Kıbrıs Turkcell Çözüm ortaklarına başvurarak servisi alabilirsiniz.

TPS Kıbrıs Ltd.
Adres: Çiçekli Bayı Nergisli Mevki Bellapais - Girne
Telefon: 0533 880 8020

Başlangıç Tarihi: 31.03.2021
Bitiş Tarihi: -
Bitiş Tarihi: Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Sahada araçları bulunan, satış ve/veya dağıtım ekipleri olan, fazla kilometre yapan araçları bulunan, bu ekipleri daha verimli yöneterek iş verimliliğini arttırarak tasarruf sağlamak isteyen şirketler için ideal bir servistir. 

· Araçlarınızın ortalama aylık veya günlük kaç km yol yaptığını görüp, ortalamanın üzerindeki kullanımların gerçekten amacına uygun olup olmadığını inceleyebilirsiniz.

· Araçlarınızın ve satış ekiplerinizin planlanan müşteri veya bayi ziyaretlerini ne oranda gerçekleştirdiğini, uğrak noktaların ne oranda ziyaret edildiğini analiz ederek ölçebilirsiniz.

· Finans şirketlerinin para taşıma araçlarını uzaktan takip etmesini, rota planlamasının merkezden yapılmasını ve tüm nakit yönetiminin merkezi planlama ile bütünleşerek çalışmasını sağlayabilirsiniz.

· Sevkiyat yapan filolarınızın emniyetli bir sürüş gerçekleştirme performansını yakından takip edebilirsiniz.
Soğuk zincir taşıması yapan araçlarınızda, dorsenin sıcaklık takibinin sağlanması ve sıcaklık hassasiyeti olan yiyeceklerin etkin şekilde lojistiğinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

· Yolcu taşıyan servis araçlarının zamanında, doğru güzergâhtan giderek, öğrenci ve çalışanları alıp almadığının takibinin sağlanması, durak noktasına gelmeden önce öğrenci ve çalışanlara SMS ile servis aracının geldiği bilgisinin iletilmesini sağlayabilirsiniz. 

Araç Takip Paketinizi yurt içinde Kuzey Kıbrıs Turkcell kapsama alanında ve Türkiye' de kullanabilirsiniz. Türkiye kullanımlarınız ek olarak ücretlendirilmeyecektir. Türkiye hariç uluslararası kullanımlarınız, uluslararası dolaşım internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

TPS Kıbrıs Ltd.
Adres: Çiçekli Bayır Nergisli Mevki,
Bellapais, Girne - KKTC
Telefon: 0533 – 880 80 20

ERAGPS Teknolojileri

Adres:Ecevit Cad No:2 Merkez/Girne

Telefon:+903928152540

Mobile:+905338539970

Web:www.erabilisim.net

 

POPÜLER ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER

Sayfayı kaydırın