Mobil Pazarlama, İnternet ve Konuşma Paketleri

Geleneksel promosyon ürünlerine alternatif dijital ürünler/hediyeler; Konuşma ve İnternet paketleri

Mobil Pazarlama, İnternet ve Konuşma Paketleri

Müşterilerinize, geleneksel promosyon ürünlerine alternatif olarak, konuşma/İnternet paketleri hediye edebilirsiniz. Örneğin, belirli bir alışveriş tutarına günlük konuşma paketi hediye ederek sepet ortalamasını artırabilir veya mağazanızdan sık alışveriş yapan müşterileri internet paketi ile ödüllendirerek bağlılık yaratabilirsiniz.

Satış artışı hedefleyen ve/veya sadık müşterilerini ödüllendirmek isteyen; geleneksel promosyon ürünleri yerine alternatif ürünler arayan firmalar için ideal bir çözümdür.

Bütçenize ve hedef kitlenize bağlı olarak; müşterilerinize, Konuşma/İnternet paketlerinin farklı tiplerini hediye edebilir; hem farklı bir hediye alternatifi ile müşterilerinizi memnun edebilir hem de lojistik maliyetine katlanmazsınız.

Firmalar ajansımız veya kurumsal satış temsilcisi ile irtibata geçerek ürün, detay ve teklifler için detaylı bilgi alabilir.

İlgili satışın yapıldığı ayda ürün adedi, birim fiyat ile çarpılarak, firmaya faturalandırılır. Fiyatlara tüm KDV ve vergiler dahildir.

Başlangıç Tarihi: 01.08.2009
Bitiş Tarihi: -
Bitiş Tarihi: Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

POPÜLER ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER

Sayfayı kaydırın