KONUŞMA SMS İnternet Ek Avantaj Ücret
1.000 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNÜNE**
Sınırsız KURUM İÇİ YÖNÜNE
1.500 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
15 GB İNTERNET
Flex Internet -
LIFECELL WIFI 25MBPS
AYDA 2 GÜN ÜCRETSİZ TRANSİT SERVİSİ PAKETİ
HAFTADA 2 GÜN BEDAVA
5GB INSTAGRAM PAKETİ
5GB FACEBOOK PAKETİ
5GB YOUTUBE PAKETİ
789 TL/AY 6 AY KONTRATLI ABONELİK 849 TL/AY AYLIK ABONELİK


Flex İnternet Özelliği

 • **Platinum paketlerindeki her yöne ve yurt dışı dakikalarınızla Güney Kıbrıs,Türkiye, İngiltere dahil bölge 1 ülkelerini arayabilirsiniz. Ülke detaylari icin tıklayınız.
 • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.
 • Flex internet özelliği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.
KADEME ÜCRET
1. Kademe 25 TL
2. Kademe +20 TL
3. Kademe +20 TL
4. Kademe +20 TL
5. Kademe +10 TL
6. Kademe +10 TL
7. Kademe +10 TL
8. Kademe +10 TL
 • Her kademe 100 MB’ tır.
 • Paketinizin flex özelliği ile her 100 MB kullanımınızda baremler kapsamında ücret yansır.
 • Kullanımınızın 125 TL’ye gelmesi ile internet hızınız 5Kbps’a indirilir. 5 Kbps hız ile ücretsiz kullanım yapmaya devam edebilirsiniz.

* 07.09.2023 itibari ile Platinum paketleri yeni abone alımına ve kontrat yenilenmelerine kapanacaktır.

 • Akıllı Devir Paketi ile paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz. Platinum'lular ücretsiz olarak Akıllı Devir Paketi'nden yararlanabilmektedir. Paket başlatma ve diğer tüm detaylar için tıklayınız.
 • Transit Servis: Transit servisi ile artık paket faydalarınızı ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz.
 • Instagram, Facebook ve Youtube uygulamaları ile ek 5’er GB internet sunulmaktadır.
 • Sabit fiyat garantili paketlerde ile 6 aylık abonelikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • **Platinum paketlerindeki her yöne ve yurt dışı dakikalarınızla Güney Kıbrıs,Türkiye, İngiltere dahil bölge 1 ülkelerini arayabilirsiniz. Ülke detaylari icin tıklayınız.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Platinum'a Ek 250 Dakika Paketi ve Akıllı Aşım Paketi ile paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz. Paket başlatma ve diğer tüm detaylar için tıklayınız.

Platinum 15GB paketi yurt içi her yöne ve yurt dışına dakika, her yöne SMS, transit servisi avantajı ve internet faydası içeren en yeni Platinum paketimizdir.

Platinum Paketlerden kurumsal faturalı hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Platinum 15GB paket'e abone olmak;

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kontratlı yıllık abonelik için paket için PLATINUM 15, aylık abonelik için PLATINUM 15 AY yazıp 8780'e kısa mesaj göndererek
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden

başvurabilirsiniz.

6 aylık kontrat süreniz boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş veya Standart tarife ise paketiniz anında başlar. 

Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS’i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS’i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilecektir.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

 • PLATINUM KALAN yazıp 8080'e SMS göndererek
 • Ayrıca www.kktcell.com dan giriş yapıp hesabım içerisindeki kalan kullanımlarım bölümünden
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulanmasından görüntüleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden ve ya 444 0 533 Çağrı Merkezi'nden başvurabilirsiniz. 6 ay kontratlı sabit fiyat garantili Platinum 15GB paketten faydalanıyorsanız kontrat süresi dolmadan Turkcell İletişim Merkezlerinden erken iptal bedelini ödeyerek iptal edebilirsiniz.

Paketinizindeki konuşma dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart tarifeden ücretlenir.

Akıllı Aşım paketi bir kere pakete talep yaptıktan sonra tarifeniz kapsamında sunulan dakikaların bitmesi ile otomatik devreye giren aşım paketimizdir. Siz iptal etmediğiniz sürece otomatik devreye girer. Akıllı Aşım paketi ile KKTC'de geçerli yurt içi her yöne ve Türkiye'deki tüm cep telefonları yönüne 60 dakika sunulmaktadır. Paketten faydalanmak için ASIM yazıp 6767'ye gönderebilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer tüm detaylar için tıklayınız.

Daha fazla dakika ihtiyacınız olması halinde; Platinum Pakete ek 250 dakika paketi ile de avantajlı konuşmaya devam edebilirsiniz. Platinum'a ek 250 dakika paketi 31 günlük bir paket olup; yurt içi & Türkiye her yöne dakika faydası; KKTC sınırları içerisinde Kuzey Kıbrıs Turkcell, diğer operatör, yurt içi sabit hatlar, Türkiye GSM ve sabit hatlar yönüne yapacağınız kullanımlarda geçerlidir. İhtiyacınız olduğu anda PAKET yazıp 7770'e kısa mesaj göndererek paketinizi başlatabilirsiniz. Paketiniz bittikçe dilediğiniz an paketinizi başlatabilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer tüm detaylar için tıklayınız.

Paketimizi kullanan müşterilerimizden sabit ücret alınmamaktadır.

6 aylık kontrat döneminiz varken SMS ile kontratlı paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi yeni talep ettiğiniz tarifeniz devreye girer. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Platinum faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Standart tarife olarak değişir ve hattınıza erken iptal bedeli yansır.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel yıllık abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Başlangıç Tarihi: 24.11.2017
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.

Platinum 15 GB paketinde 15 GB cepten internet faydasına ek olarak 15 GB da uygulamalara özel ekstra internet faydası sunulmaktadır.

Uygulamalara özel kullanılabilecek internet fayda kırılımı aşağıdaki gibidir;

· Instagram'a özel 5GB

· Facebook'a özel 5 GB

· Youtube'a özel 5 GB

Sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlarınız uygulamalar ile sunulan 5GB’ lık internet kotasına dahildir.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın