Superbox Sınırsız

4.5G hızında internet Superbox evinizde

YILLIK ABONELİK
999 TL/AY
Süperbox 100GB

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile 4.5G hızını yaşamanız için Superbox evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile 4.5 hızında evinizde.

Superbox sim kart destekli wifi modem içerisine takılan Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı hattı sayesinde 4.5G hızında sabit internet servisi sunan bir teknolojidir.

 

Başvurunuzu Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri, Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulaması veya hemen başvur butonuna tıklayarak yapabilirsiniz. Hizmet uygunluğu bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Başvurunuz ile ilgili bilgilendirme en kısa sürede iletişim numaranız üzerinden size ulaşarak yapılacaktır.

Superbox Sınırsız paketinde download/upload kotası bulunmamaktadır. Adil kullanım politikası çerçevesinde diğer Superbox kullanıcılarının deneyimini negatif yönde etkileyecek derecede veri trafiği yaratan abonelerin hızı bulunduğu ay özelinde geçici olarak 10 Mbps’ye kadar sınırlandırılabilmektedir.

Superbox hizmeti 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna göre değişebilir.

Superbox, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Superbox ürünü teknolojisi gereği taşınabilir bir üründür. Lokasyon kilidi olmadan taşınabilir kullanım için aylık servis bedeli 50 TL olup, 30 Haziran 2024 tarihine kadar servis bedeli olmadan Superbox ürününü dilediğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz.

Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.

İnternet kullanımı için tarafımızdan sağlanan modemi aboneliğinizi sonlandırana kadar kullanabilirsiniz. Kullanıcı hatası harici arıza ve sorunlarda modeminiz ücretsiz değiştirilecektir. Modem hizmeti aylık paket ücretinize dahildir.

Modeme sahip olmak istemeniz halinde 2999 TL ön ödeme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Modemlerin peşin satışı sadece Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden yapılmaktadır.

Kurulum ücretli olup 350 TL kurulum ücreti alınmaktadır.

Superbox paketleri içerisinde sunulan faydalar sadece yurt içinde geçerlidir.

Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden ön ödeme ile satın alınmayan modemler Kuzey Kıbrıs Turkcell’e ait olup kampanya bitiminde ya da hat iptalinde eksiksiz, çalışır durumda ve hasarsız bir şekilde 10 gün içerisinde Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerine iade edilmesi gereklidir. Modemin iade edilmemesi, eksik, hasarlı ve kullanılamaz durumda olması halinde Superbox CAT 7 modem için KDV dahil 1800 TL bedel son faturaya yansıtılır. Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerine adres bilgilerine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. İletişim | Kuzey Kıbrıs Turkcell (kktcell.com)

Superbox hizmeti ile statik ip verilmektedir.

Superbox bilgilendirme SMS’leri abonelik sözleşmesinde bildirilen data hattına gönderilmektedir. Gönderilen SMS’lere modem ara yüzünden kolayca ulaşılabilir. Paket sonlandırma SMS’leri ayrıca bildirilen GSM iletişim numarasına da gönderilmektedir.

Superbox hatları ile numara değişikliği, ödeme tipi değişikliği, ürün tipi değişikliği, numara taşıma ve devir yapılamaz