Akıllı Gezgin Paketi

Akıllı Gezgin ile yurt dışı gezilerinde, ilk konuşmanızda dakika paketiniz, ilk internet kullanımında internet paketiniz anında devrede! Üstelik kullanım yapmazsanız hiçbir şey ödemezsiniz.

GEZGIN 6767
Akıllı Gezgin Paketi
İnternet KONUŞMA Ücret
100 MB YURT DIŞINDA GEÇERLİ İNTERNET
30 DK YURT DIŞINDA KONUŞMA

69 TL'lik Akıllı Gezgin Paketi 01.07.2024 itibari ile paket ücreti 99 TL olacaktır.

89 TL'lik Akıllı Gezgin Paketi 01.07.2024 itibari ile paket ücreti 129 TL olacaktır.

79 TL'lik Akıllı Gezgin Paketi 01.07.2024 itibari ile paket ücreti 119 TL olacaktır.

119 TL'lik Akıllı Gezgin Paketi 01.07.2024 itibari ile paket ücreti 169 TL olacaktır.

129 TL'lik Akıllı Gezgin Paketi 01.07.2024 itibari ile paket ücreti 189 TL olacaktır.

Yurt dışında kullandığınız anda devreye giren Akıllı Gezgin Paketi ile, yurt dışı seyahatlerinizde rahat rahat konuşup, internete girebilirsiniz!

 KONUŞMA PAKET FİYATI KONUŞMA İNTERNET
 Akıllı Gezgin Paketi 69 TL  30DK  -
 Akıllı Gezgin Paketi 89 TL   100MB
 
 
 KONUŞMA PAKET FİYATI KONUŞMA İNTERNET
 Akıllı Gezgin Paketi 79 TL  30DK  -
 Akıllı Gezgin Paketi      

 

 KONUŞMA PAKET FİYATI KONUŞMA İNTERNET
 Akıllı Gezgin Paketi 119 TL  30DK  -
 Akıllı Gezgin Paketi 129 TL   100MB

69 TL'ye 30 dakika sunulan ülkeler:
ABD, Almanya, Avusturya, Belcika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, HIrvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsvicre, İtalya, Letonya, Lihtenstayn, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Montenegro, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Yunanistan

89 TL'ye 100 MB internet sunulan ülkeler:

ABD, Almanya, Avusturya, Belcika, Bulgaristan, Cek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsvec, İsvicre, İtalya, İzlanda, Letonya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Montenegro, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Urdun, Yunanistan

79 TL'ye 30 dakika sunulan ülkeler:
Arjantin, Avustralya, Beyaz Rusya, Bosna, Brezilya, Çin, Endonezya, Güney Kore, Hong Kong, Irak, İsrail, Kanada, Katar, Kazakistan, Kırgizistan, Kuveyt, Malezya, Mısır, Monako, Şili, Singapur, Sri Lanka, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Yeni Zellanda

119 TL'ye 30 dakika sunulan ülkeler:
Arnavutluk, Azerbeycan, Cezayir, Filipinler, Gana, GÜney Afrika Cumhuriyeti, GÜrcistan, Jameika, Japonya, Kenya, Küba, Meksika, Moğolistan, Nepal, Pakistan, Rusya

129 TL'ye 100 MB internet sunulan ülkeler:
Arnavutluk, Avustralya, Azerbeycan, Beyaz Rusya (Belarus), Bosna, Brezilya, Çin, Filipinler, Gana, Güney Kore, Hindistan, Hong Kong, Irak, İsrail, Jameika, Japonya, Kanada, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Kuveyt, Malezya, Mısır, Özbekistan, Rusya, Singapur, Tacikistan, Tayland, Tayvan

 

 

Akıllı Gezgin Paketi, bir kez talep yapmanız durumunda her yurt dışı seyahatinizde, ilk konuşmanızda 30 dakika ve ilk internet kullanımınızda 100 MB internet faydasının hattınıza otomatik yüklendiği bir roaming paketidir.
30 dakikanız bittiğinde kullanıma devam etmeniz durumunda her yöne 30 dakika; 100 MB internetiniz bittiğinde kullanıma devam etmeniz durumunda 100 MB internet otomatik olarak yenilenir.

Bireysel ve kurumsal faturalı ses hattı kullanan tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri yararlanabilir.

Paketten yararlanmak için bir kez GEZGIN yazıp 6767'ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Paketiniz iptal etmediğiniz sürece, her yurt dışı seyahatinizde ilk kullanım yapıldığında, yapılan kullanıma göre devreye girer. Paket faydanız bittikçe ve her 31 günde bir, yurt dışı kullanımınız ile yenilenecektir.

Hayır. Herhangi bir ses ya da internet kullanımı yapmaz iseniz, paketiniz aktif hale gelmez, yani paket ücreti hattınıza yansımaz.

Sadece kullanım yaparsanız ücret yansır. Sadece konuşma yaparsanız yalnızca konuşma paketi ücreti; sadece internet kullanırsanız yalnızca internet paketi ücreti hattınıza yansır. Her yenilenmede paket ücretleri hattınıza yansıtılır. Her bir konuşma ve internet paketi ayrı ücretlendirilir.

Paket dakikalarınızı tüm dünya ülkeleri ve tüm operatörler yönüne arama ve aranma için kullanabilirsiniz.

Akıllı Gezgin paketi ile sunulan faydaların yaklaşık %80'ini kullandığınızda hattınıza SMS ile bilgilendirme gönderilir.

Faydalarınızın son kullanım tarihi size hattınıza gönderilecek olan bilgilendirme SMS'leri ile bildirilecektir. Yurt dışı seyahatinizde hattınıza yüklenen ilk 100 MB ve ilk 30 dakika başlangıç tarihinden itibaren 31 gün süre ile geçerlidir. İlk faydanın başlamasından sonraki 31 gün boyunca yenilenen tüm faydaların bitiş tarihi, ilk yüklenen faydanın bitiş tarihi ile aynı olacaktır.

Paket faydalarınız bittiği anda kullanımınız ile otomatik yenileneceği için internetiniz / dakikalarınız bitmez, yenilenir.

Paketinizi GEZGIN IPTAL yazıp 6767'ye SMS göndererek iptal edebilirsiniz. Pakeriniz iptal ettiğinizde hem internet hem dakika faydalarınız aynı anda iptal olur, kalan faydalar paket iptal edildikten sonra kullanılamaz.

Son kullanım tarihinden sonra kalan faydalar kullanılamaz.

Paketsiz yurt dışı kullanımlarınız Standard yurt dışı kullanım tarifesinden ücretlendirilir.

KKTC sınırları içerisinde yapacağınız başvurular için katılım ücreti alınmaz. Yurt dışında iken yapacağınız başvurular için hattınıza 1 SMS değerinde kampanya katılım ücreti yansır.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Başlangıç Tarihi: 21.06.2016
Bitiş Tarihi: 

Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Evet, Gezgin paketi ilk yurt dışındaki kullanım yapmanız durumunda hattınızda limit olsa da devreye girer ve paket ücreti yansır. Yalnız limitiniz paket ücretinin altında ise paket başlamaz ve herhangi bir ses veya internet kullanımı yapabilmeniz için limit artışında bulunmanız gerekir.

Dilediğiniz zaman paketi iptal edebilirsiniz.

Akıllı Sekreter servisinin yurt dışında devreye girmesi durumunda paketiniz aktive olabilir ve paket ücreti yansıyabilir.