Turbo Fırsat 300

Faturasız hattını Bireysel Faturalı hatta çevir FIRSAT'ı kaçırma !

6 AYLIK KONTRATLI ABONELİK
419 TL/AY
Turbo Fırsat 300 Paketi
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
3 GB İNTERNET
10 GB SOSYAL UYGULAMALARDA GEÇERLİ
300 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
GB DEPOM
3 AY ÜCRETSİZ YOUTUBE PREMIUM
LIFECELL WIFI 1,5MBPS
BİTMEYEN İNTERNET
419 TL/AY 6 AYLIK KONTRATLI ABONELİK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Facebook

instagram

WhatsApp
 • 01.07.2024 itibari ile Turbo Fırsat 300 paket ücreti, kontrat yenilenmelerinde ve yeni aboneliklerde 539 TL olacaktır.
 • FIRSAT paketiniz ile sunulan dakikalardan en fazla 90 dakika ile Turkiye Turk Telekom ve Turkiye Vodafone yönlerine arama yapabilirsiniz.
 • GB Depom : 4.5G paketlerine özel GB DEPOM kampanyası ile aylık paket tutarınıza göre hediye internet kazanırsınız. 
 • YouTube Premium : 4.5G paketlerine özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium deneyimi sunulmaktadır. 
 • Bitmeyen İnternet : İnternet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Paket ile sunulan internetin dolması durumunda, ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 250 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 250 Kbps üzerinden devam edecektir.
 • Sosyal GB : 4.5G paketleri ile sunulan bol uygulama seçenekleri ile uygulamalara özel GB’lar sunulmaktadır. Bu uygulamalara özel sunulan interneti dilediğiniz gibi, paketiniz dahilinde sunulan uygulamalarda kullanabilirsiniz. Paketiniz içindeki uygulamalar için uygulama bazında bir kota bulunmamaktadır. 
 • Akıllı Aşım Paketi: Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz
 • Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
 • Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
 • Transit Servis: Transit servisi ile artık paket faydalarınızı ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz.
 • Sabit fiyat garantili 4.5G Turbo paketler ile 6 aylık abonelikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

4.5G Turbo paketleri 4.5G ile yeni internet dünyasının ve yeni özelliklerinin olduğu paket dünyasıdır. Turbo paketler ile 4.5G paketlerinin avantajlı dünyasını yaşayabilirsiniz.

4.5G Turbo paketler ile GB Depom, 3 ay Ücretsiz YouTube Premium, Sosyal GB, Bitmeyen İnternet özellikleri sunulmaktadır. Özelliklere ait bilgileri DETAYLI BİLGİ alanında yer almaktadır.

6 aylık kontrat süreniz boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

Turbo Fırsat 300 Paket'e abone olmak;

· Aylık abone olmak için FIRSAT 300 yazıp 8780'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

· Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından

· Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden

· kktcell.com'a giriş yaparak internetten

533 no'lu Çağrı Merkezi'nden başvurabilirsiniz.

Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS’i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS’i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilecektir.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

KALAN yazıp 8780’e SMS göndererek kalan faydalarınızı sorgulayabilirsiniz

cep hesabım uygulaması üzerinden de kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Turbo paket dakikaları ile İngiltere, Güney Kıbrıs ve Bölge 1 içerisinde bulunan ülkeler aranabilmektedir. Ülke detayları için tıklayınız.

Paketler ile sunulan internet faydası ve Sosyal GB faydası hem KKTC hem de Türkiye’de yapılan kullanımlarda geçerlidir.

4.5G Turbo paketlerimizi kullanan müşterilerimizden sabit ücret alınmamaktadır.

6 aylık kontrat döneminiz varken SMS ile kontratlı paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Wi-Fi özelligi olan telefon veya tabletinizdeki Wi-Fi servisini aktif edip Wi-Fi şebekeler listesinden ilgili LIFECELL Wi-Fi şebekesini seçmeniz gerekmektedir. Ekrana gelecek ara yüze isim soy isim, 10 haneli telefon numaranızı yazıp son kullanıcı sözleşmesini onaylarak gönder tuşuna basmanız gerekmektedir. Wi-Fi hizmetinden yararlanmak için, kısa mesaj olarak size gönderilecek 4 haneli şifreyi arayüze 5 dakika içerisinde giriş yapmanız gerekmektedir.

LIFECELL Wi-Fi hizmetinin geçerli olduğu noktalar için kktcell.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Giriş Tarifesi olarak değişir ve hattınıza cayma bedeli yansır.

6 aylık kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapılmamaktadır. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden veya 533’ü arayarak Çağrı Merkezi’nden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda erken iptal bedeli yansır.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz yeni seçtiğiniz tarife olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar paket faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel yıllık abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Paket Başlangıç Tarihi: 07.09.2023
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.