Akıllı Devir Paketi

Akıllı Devir ile paketinizden kalan dakika, SMS ve interneti bir sonraki aya devir edebilir, Akıllı Aşım paketiyle dakikalarınızı aşsanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edebilirsiniz!

AYLIK ABONELİK
9 TL/AY
Akıllı Devir Paketi
  • Yurt içi & Türkiye her yöne dakika faydası KKTC sınırları içerisinde Kuzey Kıbrıs Turkcell, diğer operatör, yurt içi sabit hatlar, Türkiye GSM ve sabit hatlar yönüne yapacağınız kullanımlarda geçerlidir.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell yönüne dakika faydası Kuzey Kıbrıs Turkcell hatları yönüne yapılacak aramalarda geçerlidir.
  • İnternet faydası hem KKTC hem de Türkiye sınırları içerisinde yapılan kullanımlarda geçerlidir.
  • SMS faydaları KKTC sınırları içerisinde yurt içi ve yurt dışı her yöne gönderimlerde geçerlidir.
  • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir kere pakete talep yaptıktan sonra paketiniz kapsamında kalan faydalarınızın bir sonraki aya devir ettiği pakettir. Paket
faydalarınızdan herhangi birinin bitmemesi durumunda kalan faydalar bir sonraki aya devreder. Paket faydasının devir ettiği
aylarda devir paket ücret yansır, devir eden fayda olmaz ise ücret yansımaz.

Akıllı Devir paketinden Bireysel faturalı Her Yöne ve Sen İste Paket müşterileri, Bireysel ve Kurumsal faturalı Midi, Maxi, Mega, Life Midi, Life Maxi, Life Mega, Life Plus, Life Lite, LIFE 4GB, LIFE 6GB, LIFE 8GB, LIFE 10GB, Gold Mini, Gold, Platinum, Gold Small, Gold Large, Gold XLarge, Kamu 300 ve Kamu 500 paket müşterilerimiz faydalanabilir.

  • DEVIR yazıp 6767'ye gönderebilirsiniz.
  • kktcell.com'da sağ üst köşeden giriş yaptıktan sonra Akıllı Devir paketi sayfasında hemen al butonuna tıklayarak paketinizi başlatabilirsiniz.

KKTC sınırları içerisinde gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir. Yurt dışında iken gönderilen başvuru SMS’leri 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir. Paket iptal SMS’i ücretsizdir.

Devir eden faydalar bir ay geçerlidir. İlgili aydaki paket faydalarınız bittikten sonra bir önceki aydan devir eden faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket faydalarınızdan hattınızda sadece SMS kalması durumunda SMS faydalarınız ücretsiz olarak devir eder.

Akıllı Devir paketinden yararlanabilecek paketler ile sunulan grup içi dakikalar devir paketi kapsamına dâhil değildir.

Paketiniz ile sunulan faydalar ile birlikte bir önceki aydan devir eden faydalarınızdan %80’ini kullandığınızda ve faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS’i gönderilir.

Devir eden faydalar bir ay geçerlidir.

Akıllı Devir paketinden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

  • DEVIR IPTAL yazıp 6767'ye SMS gönderebilirsiniz.

Paketinizindeki konuşma dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 

Başlangıç Tarihi: 01.03.2015
Bitiş Tarihi: -

Paket bitiş tarihi, paketten yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.