Platinum 15GB

Yeni abone alımına 07.09.23 itibarı ile kapatılmıştır.

KONTRATLI ABONELİK
789 TL/AY
AYLIK ABONELİK
849 TL/AY
PLATINUM 15 8780
Platinum 15GB Paketi
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
15 GB İNTERNET
Flex Internet -
1.000 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNÜNE**
1.500 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
LIFECELL WIFI 25MBPS
AYDA 2 GÜN ÜCRETSİZ TRANSİT SERVİSİ PAKETİ
HAFTADA 2 GÜN BEDAVA
5GB FACEBOOK PAKETİ
5GB INSTAGRAM PAKETİ
5GB YOUTUBE PAKETİ
TV+ PREMIUM ÜYELİK*
5GB TV+ PAKETİ
789 TL/AY KONTRATLI ABONELİK 849 TL/AY AYLIK ABONELİK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Tv+

* 07.09.2023 itibari ile Platinum paketleri yeni abone alımına ve kontrat yenilenmelerine kapanacaktır.

Flex İnternet Özelliği

  • **Platinum paketlerindeki her yöne ve yurt dışı dakikalarınızla Güney Kıbrıs,Türkiye, İngiltere dahil bölge 1 ülkelerini arayabilirsiniz. Ülke detaylari icin tıklayınız.
  • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.
  • Flex internet özelliği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Her kademe 100 MB’ tır.
  • Paketinizin flex özelliği ile her 100 MB kullanımınızda baremler kapsamında ücret yansır.
  • Kullanımınızın 125 TL’ye gelmesi ile internet hızınız 5Kbps’a indirilir. 5 Kbps hız ile ücretsiz kullanım yapmaya devam edebilirsiniz.
KADEME ÜCRET
1. Kademe 25 TL
2. Kademe +20 TL
3. Kademe +20 TL
4. Kademe +20 TL
5. Kademe +10 TL
6. Kademe +10 TL
7. Kademe +10 TL
8. Kademe +10 TL

 

 • *Kontratlı Platinum paketinize TV+ Premium paket üyeliği dahil olup, kontratınız süresince her ay 12 TL olarak ücretlendirilecektir. Aylık TV+ üyeliği paket ücretiniz KKTCELL tarafından tahsil edilecektir. TV+ servisi, Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmakta olup, TV+ üyelik paketi Lifecell Digital Ltd. tarafından sunulmaktadır. TV+ Servisinden yararlanabilmeniz için verilerin işlenmesi/paylaşılması onayınızın olması gerekmektedir.


 • Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz. Platinum'lular ücretsiz olarak Akıllı Devir Paketi'nden yararlanabilmektedir. Paket başlatma ve diğer tüm detaylar için tıklayınız.
 • Transit Servis: Transit servisi ile artık paket faydalarınızı ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz.
 • Instagram, Facebook ve Youtube uygulamaları ile ek 5’er GB internet sunulmaktadır.
 • Sabit fiyat garantili paketlerde ile 6 aylık abonelikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • **Platinum paketlerindeki her yöne ve yurt dışı dakikalarınızla Güney Kıbrıs,Türkiye, İngiltere dahil bölge 1 ülkelerini arayabilirsiniz. Ülke detaylari icin tıklayınız.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Platinum'a Ek 250 Dakika Paketi ve Akıllı Aşım Paketi ile paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz. 

Platinum 15GB paketi yurt içi her yöne ve yurt dışına dakika, her yöne SMS, transit servisi avantajı ve internet faydası içeren en yeni Platinum paketimizdir.

Platinum Paketlerden faturalı hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Platinum 15GB paket'e abone olmak;

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kontratlı yıllık abonelik için paket için PLATINUM 15, aylık abonelik için PLATINUM 15 AY yazıp 8780'e kısa mesaj göndererek
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden

başvurabilirsiniz.

6 aylık kontrat süreniz boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş veya Standart tarife ise paketiniz anında başlar. 

Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS’i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS’i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilecektir.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

 • PLATINUM KALAN yazıp 8780'e SMS göndererek
 • Ayrıca www.kktcell.com dan giriş yapıp hesabım içerisindeki kalan kullanımlarım bölümünden
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulanmasından görüntüleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden ve ya 444 0 533 Çağrı Merkezi'nden başvurabilirsiniz. 6 ay kontratlı sabit fiyat garantili Platinum 15GB paketten faydalanıyorsanız kontrat süresi dolmadan Turkcell İletişim Merkezlerinden erken iptal bedelini ödeyerek iptal edebilirsiniz.

Paketinizindeki konuşma dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart tarifeden ücretlenir. 

Akıllı Aşım paketi bir kere pakete talep yaptıktan sonra tarifeniz kapsamında sunulan dakikaların bitmesi ile otomatik devreye giren aşım paketimizdir. Siz iptal etmediğiniz sürece otomatik devreye girer. Akıllı Aşım paketi ile KKTC'de geçerli yurt içi her yöne ve Türkiye'deki tüm cep telefonları yönüne 60 dakika sunulmaktadır. Paketten faydalanmak için ASIM yazıp 6767'ye gönderebilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer tüm detaylar için tıklayınız.

Daha fazla dakika ihtiyacınız olması halinde; Platinum Pakete ek 250 dakika paketi ile de avantajlı konuşmaya devam edebilirsiniz. Platinum'a ek 250 dakika paketi 31 günlük bir paket olup; yurt içi & Türkiye her yöne dakika faydası; KKTC sınırları içerisinde Kuzey Kıbrıs Turkcell, diğer operatör, yurt içi sabit hatlar, Türkiye GSM ve sabit hatlar yönüne yapacağınız kullanımlarda geçerlidir. İhtiyacınız olduğu anda PAKET yazıp 7770'e kısa mesaj göndererek paketinizi başlatabilirsiniz. Paketiniz bittikçe dilediğiniz an paketinizi başlatabilirsiniz. Ücretlendirme ve diğer tüm detaylar için tıklayınız.

Paketimizi kullanan müşterilerimizden sabit ücret alınmamaktadır.

6 aylık kontrat döneminiz varken SMS ile kontratlı paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi yeni talep ettiğiniz tarifeniz devreye girer. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Platinum faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Giriş Tarifesi olarak değişir ve hattınıza erken iptal bedeli yansır.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel yıllık abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Paketiniz ile sunulan ana internet kotasının bitmesi ile internetiniz flex özelliği ile esneyerek devam eder. Flex özelliği hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.

Platinum 15 GB paketinde 20 GB cepten internet faydasına ek olarak 15 GB da uygulamalara özel ekstra internet faydası sunulmaktadır.

Uygulamalara özel kullanılabilecek internet fayda kırılımı aşağıdaki gibidir;

· Instagram'a özel 5GB

· Facebook'a özel 5 GB

· Youtube'a özel 5 GB

· TV+'a özel 5 GB

Kontratınız süresince üyeliğiniz devam etmektedir. Kontratlı Platinum paketinize TV+ Premium paket üyeliği dahil olup, kontratınız süresince her ay 12 TL olarak ücretlendirilecektir. Aylık TV+ üyeliği paket ücretiniz KKTCELL tarafından tahsil edilecektir. TV+ servisi, Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmakta olup, TV+ üyelik paketi Lifecell Digital Ltd. tarafından sunulmaktadır. TV+ Servisinden yararlanabilmeniz için verilerin işlenmesi/paylaşılması onayınızın olması gerekmektedir. TV+ Premium paket üyeliği ile ilgili detaylı bilgi için https://www.kktcell.com/servisler/tvplus tıklayabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi: 24.11.2017
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir

Sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlarınız uygulamalar ile sunulan 5GB’ lık internet kotasına dahildir.