Sen İste 100DK&6GB

06.09.2023 tarihi itibarı ile yeni abone alımına kapatılmıştır

KONTRATLI ABONELİK
529 TL/AY
Sen İste
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
6 GB INTERNET
100 DK YURT İÇİ HER YÖNE VE YURT DIŞINA
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
LIFECELL 20MBPS
529 TL/AY KONTRATLI ABONELİK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Facebook

instagram

WhatsApp

* SEN ISTE paketiniz ile sunulan dakikalardan en fazla 60 dakika ile Turkiye Turk Telekom ve Turkiye Vodafone yönlerine arama yapabilirsiniz.

* 07.09.2023 itibari ile Sen İste paketleri yeni abone alımına ve kontrat yenilenmelerine kapanacaktır.

 • Akıllı Aşım Paketi: Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz.
 • Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
 • Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
 • Transit Servis: Transit servisi ile artık paket faydalarınızı ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz.
 • Sabit fiyat garantili lifecell paketleri ile 6 aylık abonelikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Bitmeyen internet özelliği ile internet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Paket ile sunulan internetin dolması durumunda, ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 80 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 80 Kbps üzerinden devam edecektir.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Sen İste paketi içerisinde yeralan yurt dışı dakikaları ile İngiltere, Güney Kıbrıs ve Bölge 1 içerisinde bulunan ülkeler aranabilmektedir. Ülke detayları için tıklayınız.
 • Instagram, Facebook ve WhatsApp uygulamaları ile ek 5’er GB internet sunulmaktadır.

Sen İste paketleri ihtiyacınıza göre dilediğiniz dakika ve interneti seçip, kendi paketinizi oluşturabileceğiniz paketlerdir. Üstelik dilerseniz paketinize avantajlı fiyatlar ile ev internetinizi de ekleyebilirsiniz.

Paketiniz ile sunulan internet kotasının dolması halinde kullanımlarınız bitmeyen internet özelliği ile ücretsiz devam eder ve ek paketiniz olmaması durumunda internet hızınız 80 Kbps’e indirilir. Ek paket alarak hızınızı standart hıza yükseltebilirsiniz.

6 aylık kontrat süreniz boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

Sen İste 100 DK & 6GB paketine abone olmak ;

● 100*6 yazıp 8780'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
● kktcell.com'a giriş yaparak internetten de

başvurabilirsiniz.

Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS’i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS’i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilecektir.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

KALAN yazıp 8780’e SMS göndererek kalan faydalarınızı sorgulayabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulaması üzerinden de kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Sen İste paket dakikaları ile İngiltere, Güney Kıbrıs ve Bölge 1 içerisinde bulunan ülkeler aranabilmektedir. Ülke detayları için tıklayınız.

Paketler ile sunulan internet faydası hem KKTC hem de Türkiye’de yapılan kullanımlarda geçerlidir.

Tarifeniz ile sunulan dakikaların bitmesi durumunda Akıllı Aşım paketinden faydalanabilirsiniz. Akıllı Aşım paketi bir kere pakete talep yaptıktan sonra tarifeniz kapsamında sunulan dakikaların bitmesi ile otomatik devreye giren aşım paketimizdir. Aşım Paketine abonelik için ASIM yazıp 6767’ye SMS gönderebilirsiniz. Akıllı Aşım paketinin detayı için tıklayınız

Turkcell Sen İste paketlerimizi kullanan müşterilerimizden sabit ücret alınmamaktadır.

6 aylık kontrat döneminiz varken SMS ile kontratlı paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlarınız uygulamalar ile sunulan 5GB’ lık internet kotasına dahildir.

Wi-Fi özelligi olan telefon veya tabletinizdeki Wi-Fi servisini aktif edip Wi-Fi şebekeler listesinden ilgili LIFECELL Wi-Fi şebekesini seçmeniz gerekmektedir. Ekrana gelecek ara yüze isim soy isim, 10 haneli telefon numaranızı yazıp son kullanıcı sözleşmesini onaylarak gönder tuşuna basmanız gerekmektedir. Wi-Fi hizmetinden yararlanmak için, kısa mesaj olarak size gönderilecek 4 haneli şifreyi arayüze 5 dakika içerisinde giriş yapmanız gerekmektedir.

Lifecell Wi-Fi hizmetinin geçerli olduğu noktalar için tıklayın

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Giriş Tarifesi olarak değişir ve hattınıza cayma bedeli yansır.

6 aylık kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapılmamaktadır. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden veya 533’ü arayarak Çağrı Merkezi’nden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda erken iptal bedeli yansır.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz yeni seçtiğiniz tarife olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar paket faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel yıllık abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Paket Başlangıç Tarihi: 03.05.2021
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.