• Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile 4.5G hızını yaşamanız için Superbox evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile 4.5 hızında internet Ekim ayından itibaren evinizde olacak
    • Ön Başvuru için tıklayınız


 

 

Superbox sim kart destekli wifi modem içerisine takılan Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı hattı sayesinde 4.5G hızında sabit internet servisi sunan bir teknolojidir.

 

Superbox 2023 Ekim ayı içerisinde hizmete sunulacaktır. Ön başvurunuzu Kuzey Kıbrıs Turkcell satış noktaları, Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulaması veya https://www.kktcell.com/superbox-on-basvuru-formu üzerinden yapabilirsiniz. Hizmet uygunluğu bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Başvurunuzla ile ilgili bilgilendirme en kısa sürede iletişim numaranız üzerinden size ulaşarak yapılacaktır.

Superbox hizmeti 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna değişebilir.

Superbox, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Üst düzey bir hizmet verebilmek adına Superbox abonenin belirteceği adres çerçevesinde sınırlı kalacaktır. Superbox sabit internet hizmetidir.

Superbox sadece kotalı paketler ile sunulmaktadır. Kota bittikçe ek paket satın alınabilecektir. Superbox’ta 4.5G hızında 3 çeşit kotalı internet paket bulunmaktadır. Bu paketlerde herhangi indirme veya yükleme hız sınırlaması yoktur. Bulunduğunuz bölgeye göre verilebilen en üst düzeyde hızlara ulaşabilirsiniz.

  • Superbox 100GB 4.5G internet
  • Superbox 150GB 4.5G İnternet
  • Superbox 200GB 4.5G İnternet

Seçtiğiniz Superbox paketinize ait kotanız bittiğinde kullanımınız durdurulmaktadır. Kullanımınıza fiyatı 150 TL olan 30 gün geçerli SUPER EK 50 GB paketini alarak devam edebiliriniz. EK 50 GB paketini dilediğiniz kadar alarak kotanızı yükseltebilirsiniz. EK 50GB paketi tekil paket olup 30 günün sonunda yenilenmeden sonlandırılmaktadır.

Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.

Modem kullanımınız için tarafımızdan sağlanacak ve aboneliğinizi sonlandırana kadar hizmetinize verilecektir. Modem hizmeti aylık paket ücretinize dahildir. 

Yerinde kurulum talep etmeniz halinde 350 TL kurulum ücreti alınmaktadır. Satış noktalarından kendiniz teslim almanız haline kurulum bedeli yansıtılmamaktadır.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın