GNÇ Giga Mini

Anlık ihtiyaçların için GIGA mini tam sana göre!

14 GÜNLÜK ABONELİK
299 TL/14 GÜN
GNÇ GIGA Mini
İnternet KONUŞMA SMS Ücret
5 GB İNTERNET
5 GB SOSYAL MEDYA
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
100 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE YÖNÜNE*
500 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
299 TL/14 GÜN 14 GÜNLÜK ABONELİK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
instagram

WhatsApp

Tiktok
 • 01.07.2024 itibari ile paket ücreti 399 TL olacaktır.
 • Sosyal GB 4.5G paketleri ile sunulan bol uygulama seçenekleri ile uygulamalara özel GB’lar sunulmaktadır. Bu uygulamalara özel sunulan interneti dilediğiniz gibi, paketiniz dahilinde sunulan uygulamalarda kullanabilirsiniz. Paketiniz içindeki uygulamalar için uygulama bazında bir kota bulunmamaktadır.
 • YouTube Premium : 4.5G paketlerine özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium deneyimi sunulmaktadır. 
 • Bitmeyen İnternet : İnternet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Paket ile sunulan internetin dolması durumunda, ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 250 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 250 Kbps üzerinden devam edecektir.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

GNC GIGA MINI paketinde

 • GNÇ’liler ile sınırsız konuşma
 • Yurt içi ve Türkiye yönlerine aramalarında kullanabileceğin 100 dakika
 • Her yöne geçerli 500 SMS
 • 5GB bitmeyen özellikli internet ve 5GB Whatsapp, Spotify, Tiktok, Instagram yönüne geçerli internet


Faturalı GNÇ tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Abone olmak için ;

başvurabilirsiniz.

 • GIGA MINI yazıp 5555’e SMS göndererek
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
 • kktcell.com'a giriş yaparak hesabım bölümünden

kalan kullanımlarını görüntüleyebilirsin

Paket dâhilindeki bitmeyen özellikli internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 250 kbps olacaktır. İnternet hızın 250 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paketini iptal etmek için IPTAL yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Hayır, verilen faydaların bir sonraki aya aktarılmaz.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak her 14 günde yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. GNÇ Paketin olduğu sürece tüm GNÇ tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde istediğin kadar alabilirsin.

Aktif aylık GNÇ paketin varken, GNÇ GIGA Mini paketeni ek olarak alabilirsin.

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli limitin yok ise, paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra tekrar başvurman gerekir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paket bittiğinde iptal etmediğin sürece paketin otomatik olarak yenilenecektir.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet, paketin var iken Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Hayır, artı bakiyeli hatlar ile kullanılamamaktadır.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 19.10.2023

Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”