Superbox Ek 50GB

Superbox ev internetinize ek olarak alabileceğiniz ek paket

AYLIK ABONELİK
150 TL/AY
Süperbox 50GB
 

 

Superbox sim kart destekli wifi modem içerisine takılan Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı hattı sayesinde 4.5G hızında sabit internet servisi sunan bir teknolojidir.

 

Başvurunuzu Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri, Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulaması veya https://www.kktcell.com/superbox-basvuru-formu üzerinden yapabilirsiniz. Hizmet uygunluğu bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Başvurunuz ile ilgili bilgilendirme en kısa sürede iletişim numaranız üzerinden size ulaşarak yapılacaktır.

Superbox hizmeti 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna göre değişebilir.

Superbox, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Superbox ürünü teknolojisi gereği taşınabilir bir üründür. Lokasyon kilidi olmadan taşınabilir kullanım için aylık servis bedeli 50 TL olup, 30 Haziran 2024 tarihine kadar servis bedeli olmadan Superbox ürününü dilediğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz.

Superbox sadece kotalı paketler ile sunulmaktadır. Kota bittikçe ek paket satın alınabilecektir. Superbox’ta 4.5G hızında 3 çeşit kotalı internet paket bulunmaktadır. Bu paketlerde herhangi indirme veya yükleme hız sınırlaması yoktur. Bulunduğunuz bölgeye göre verilebilen en üst düzeyde hızlara ulaşabilirsiniz.

  • Superbox 100GB 4.5G internet
  • Superbox 150GB 4.5G İnternet
  • Superbox 200GB 4.5G İnternet

Seçtiğiniz Superbox paketinize ait kotanız bittiğinde kullanımınız durdurulmaktadır. Kullanımınıza fiyatı 150 TL olan 30 gün geçerli SUPER EK 50 GB paketini alarak devam edebiliriniz. EK 50 GB paketini dilediğiniz kadar alarak kotanızı yükseltebilirsiniz. EK 50GB paketi tekil paket olup 30 günün sonunda yenilenmeden sonlandırılmaktadır. EK 50 GB paketinden faydalanmak için Superbox hattınızı kullanmış olduğunuz modemin SMS arayüzü ile EK 50 yazıp 5500'a göndermeniz yeterlidir. Paketiniz anında başlayacaktır.

Superbox paketleri içerisinde sunulan faydalar sadece yurt içinde geçerlidir.

Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.

Modem kullanımınız için tarafımızdan sağlanacak ve aboneliğinizi sonlandırana kadar hizmetinize verilecektir. Modem hizmeti aylık paket ücretinize dahildir. 

Kurulum ücretli olup 350 TL kurulum ücreti alınmaktadır. 

Kampanya kapsamında sunulacak olan modem, Kuzey Kıbrıs Turkcell’e ait olup kampanya bitiminde ya da hat iptalinde eksiksiz, çalışır durumda ve hasarsız bir şekilde 10 gün içerisinde Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerine iade edilmesi gereklidir. Modemin iade edilmemesi, eksik, hasarlı ve kullanılamaz durumda olması halinde Superbox CAT 7 modem için KDV dahil 1800 TL bedel son faturaya yansıtılır. Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerine adres bilgilerine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. İletişim | Kuzey Kıbrıs Turkcell (kktcell.com)

Superbox hizmeti ile statik ip verilmektedir.

Superbox bilgilendirme SMS’leri abonelik sözleşmesinde bildirilen data hattına gönderilmektedir. Gönderilen SMS’lere modem ara yüzünden kolayca ulaşılabilir. Paket sonlandırma SMS’leri ayrıca bildirilen GSM iletişim numarasına da gönderilmektedir.

Superbox hatları ile numara değişikliği, ödeme tipi değişikliği, ürün tipi değişikliği, numara taşıma ve devir yapılamaz