Paket KONUŞMA İnternet Ek Avantaj Ücret

Aylık Turist Flex 2 Paketi

100 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
2 GB YURT İÇİ GEÇERLİ İNTERNET
LIFECELL WIFI 4MBPS
115 TL/AY AYLIK ABONELİK
  • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Turist Flex paketleri kapsamında, dışı dakikalarınızla Güney Kıbrıs,Türkiye, İngiltere dahil bölge 1 ülkelerini arayabilirsiniz. Ülke detaylari icin tıklayınız.
  • 19 Eylül – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Turist Flex Tanışma Paketi alan müşterilerimiz 2929’a 5GB yazıp mesaj atarak 1 hafta boyunca 5GB internet faydasından yararlanabilecektirler
  • 1 Ağustos 2022 tarihi itibarı ile Turis Flex 2 Tanışma seti ücreti 125 TL olacaktır, yenileme paket ücreti 115TL olacaktır.

Turist Flex 2 Paketi kapsamında 30 gün boyunca geçerli 100 her yöne geçerli (Türkiye, GKRY, UK ve zone 1). Ayrıntılı zone bilgisi için www.kktcell.com/paketler/faturasiz/standart-tarife sayfasını ziyaret edebilirsiniz) ve 1GB internet bulunmaktadır. Her yöne paket dakikaları kapsamında Vodafone Türkiye ve Türk Telekom yönlerine yapılacak aramalar 50DK ile sınırlıdır.

Turist Flex2 paketinden bireysel faturasız hat müşterilerimiz faydalanabilir.

  • kktcell.com da ilgili paket sayfasında "Hemen Al" tuşu ile
  • FLEX2 yazıp 1001’e kısa mesaj göndererek,
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden 

paketinizi başlatabilirsiniz

Hızlı, Kolay ve Samimice satın alabilirsiniz.

Paketinizden kalan faydaları öğrenmek için *123*215#’i ardından arama butonunu tuşlayarak, ayrıca Cep hesabım uygulamasından öğrenebilirsiniz.

 

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Başvuru yapıldıktan sonra tüm faydalar anında hattınıza yüklenecektir.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Hayır. Kampanya kapsamında verilen faydanın kullanım süresi 1 ay (30 gündür). Kazandığınız kontörler bir sonraki aya aktarılmayacaktır.

Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

IPTAL FLEX2 yazıp 1001’e SMS gönderebilirsiniz. İptal işleminden sonra mevcut paketinizi paket sonlanma tarihine kadar kullanabilirsiniz ancak iptal talebi yaptığınızdan bir sonraki dönem paketiniz yenilenmeyecektir.

Paketler abonelikli paketler olduğundan siz iptal edene kadar her ay hattınızdan paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paket yenilenme tarihinde kontörünüz yok ise, paketiniz otomatik olarak iptal olacaktır. Kontör yükledikten sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Paket içerisindeki internet faydası yalnızca KKTC'de geçerlidir.

Paketin içerisindeki dakikalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Aktif paketiniz olsa bile, yeni bir Flex Paketi alabilirsiniz.

Aynı ay içerisinde dilediğiniz kadar paket alabilirsiniz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paketinizdeki faydalar bitince yaptığınız kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Paketinizdeki konuşma ve internet faydaları sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.

 Paketini ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Aylık Turist Flex 2 ücreti 85 TL'dir.İçerisinde hediye 25 kontör ve Turist Flex Paketi bulunan, satış noktalarından kullanıma hazır halde alınabilen tanışma seti bedeli 90 TL'dir. Tanışma Seti bedeline SIM kart ücreti , Mobil Telsiz Ruhsat Ücreti ve İlk Mobil Telsiz Kullanım Ücreti de dahildir. Mobil Telsiz Ruhsat ve Kullanım Ücreti abone adına tahsil edilip Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurum’una ödenecek tutardır. Mobil Telsiz Ruhsat Ücreti ve İlk Mobil Telsiz Kullanım Ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Başlangıç Tarihi: 22.06.2017
Bitiş Tarihi: -

Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın