Turbo Yıldız 20GB

4.5G'ye özel Turbo Yıldız 20GB ile internetinizi doya ya kullanın, sosyal medya uygulamalarında 4.5G hızında internet deneyimini yaşayın!

AYLIK
999 TL/AY
Turbo Yıldız 20GB Paketi
İnternet KONUŞMA SMS Ücret
20 GB İNTERNET
20 GB SOSYAL MEDYA
300 DK YURT İÇİ HER YÖNE VE TÜRKİYE YÖNÜNE*
300 DK KUZEY KIBRIS TURKCELL YÖNÜNE
1.000 SMS YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
999 TL/AY AYLIK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Facebook

instagram

WhatsApp

Youtube
 • Paket ile sunulan dakikalardan en fazla 60 dakika ile Türkiye Türk Telekom ve Vodafone Türkiye yönlerine arama yapabilirsiniz.


 • GB Depom: 4.5G paketlerine özel GB DEPOM kampanyası ile aylık fatura tutarınıza göre hediye internet kazanırsınız. 
 • GB Transfer: 15GB içeren 4.5G paketlerine özel GB TRANSFER kampanyası ile paketiniz ile sunulan internet faydasını dilediğiniz bir hatta transfer edebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
 • Sosyal GB : 4.5G paketleri ile sunulan bol uygulama seçenekleri ile ek internet sunulmaktadır. Bu uygulamalara özel sunulan 20GB interneti dilediğiniz gibi, dilediğiniz uygulamada kullanabilirsiniz. Uygulama bazında bir kota bulunmamaktadır.
 • Geçerli uygulamalar :
  • WhatsApp
  • Youtube
  • Instagram
  • Facebook
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. 

Yıldız 20GB Paket kapsamında;

 • Yurt içi her yöne ve Türkiye yönüne geçerli 300DK
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell'lilerle konuşabileceğiniz 300DK
 • Yurt içi her yöne ve Türkiye yönüne geçerli 300DK faydası içerisinde Vodafone Türkiye ve Türk Telekom hatlarına yapılacak görüşmelerin kotası 60DK ile sınırlıdır.
 • Paket kapsamında Facebook, Whatsapp, instagram, netflix , youtube uygulamalarında geçerli Sosyal 25GB internet
 • 20GB Türkiye'de de kullanabileceğiniz internet faydası bulunmaktadır.

Paketiniz abonelikli bir paket olup abonelik günü sonunda hattınızda yeterli kontör olması durumunda yenilenmektedir.

Yıldız paketlerinden bireysel faturasız hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Pakete abone olmak ;

yükleyebilirsiniz.


Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Başvuru yapıldıktan sonra tüm faydalar anında hattınıza yüklenecektir.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından paket faydalarınızı ve kalan sürenizi kontrol edebilirsiniz.KALAN 25GB 5588'e SMS atarak sorgulayabilirsiniz.

Evet. Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikaları paketiniz kapsamında geçerli olur.

Hayır. Kampanya kapsamında verilen faydanın kullanım süresi 30 gündür.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan siz iptal edene kadar her ay hattınızdan paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

IPTAL 20 yazıp 5588’e SMS gönderebilirsiniz. İptal işleminden sonra mevcut paketinizi paket sonlanma tarihine kadar kullanabilirsiniz ancak iptal talebi yaptığınızdan bir sonraki dönem paketiniz yenilenmeyecektir.

Paket yenilenme tarihinde kontörünüz yok ise, paketiniz otomatik olarak iptal olacaktır. Kontör yükledikten sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Dakikalar ve SMS’ler sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Aktif paketiniz olsa bile, yeni bir Yıldız Paketi alabilirsiniz.

Aynı ay içerisinde dilediğiniz kadar Turbo Yıldız Paketi alabilirsiniz.

Paketinizindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paketinizdeki faydalar bitince yaptığınız kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Internet kotanızın dolması durumunda hızınız 256Kbps a indirilecek ve herhangi bir ücret yansımayacaktır. 

Paketinizdeki konuşma ve SMS faydaları sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde, internetiniz de hem Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hem de Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Hayır. Devam etmemektedir.

Paketinizdeki internet faydanızı GB Transfer özelliğini kullanarak sevdiklerinize transfer edebilirsiniz.

Başlangıç Tarihi: 07/09/2023

Bitiş Tarihi: -

 Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.