GNÇ Gamer

4.5G ile internetin GAMER keyfini doyasıya yaşa!

AYLIK ABONELIK
619 TL/AY
GNÇ GAMER
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
20 GB İNTERNET
20 GB SOSYAL MEDYA
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
250 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE YÖNÜNE*
1.000 SMS YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
2 X GNÇ SINIRSIZ GB GÜNÜ
GB ÇEVİR
GB DEPOM
YOUTUBE PREMIUM
GB TRANSFER
619 TL/AY AYLIK ABONELIK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Youtube

PubG

Tiktok

Twitch
 • 01.07.2024 itibari ile paket ücreti 849 TL olacaktır.
 • 1 Mayıs 2024 itibariyle, paketiniz ile sunulan SMS'ler yurt içi ve Türkiye yönlerine geçerli olacaktır.
 • Sınırsız GB GünüSınırsız GB Günü seçili faturalı GNÇ 4.5G paketlerine özel olarak sunulan, GNÇ’lilerin 24 saat boyunca internette paket kotalarından düşmeden dolaşabildiği internet faydasıdır.
 • GB Depom: 4.5G paketlerine özel GB DEPOM kampanyası ile aylık fatura tutarınıza göre hediye internet kazanırsınız. 
 • GB Transfer: 4.5G paketlerine özel GB TRANSFER kampanyası ile paketiniz ile sunulan internet faydasını dilediğiniz bir hatta transfer edebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 
 • SOSYAL GB: 4.5G paketleri ile sunulan bol uygulama seçenekleri ile uygulamalara özel GB’lar sunulmaktadır. Bu uygulamalara özel sunulan interneti dilediğiniz gibi, paketiniz dahilinde sunulan uygulamalarda kullanabilirsiniz. Paketiniz içindeki uygulamalar için uygulama bazında bir kota bulunmamaktadır.
 • YouTube Premium: 4.5G paketlerine özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium deneyimi sunulmaktadır. 
 • Dakikalarını GB’a Çevirme: Paketlerinizdeki dakikaları GB’a çevirebilirsiniz.
 • Bitmeyen İnternet : İnternet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Paket ile sunulan internetin dolması durumunda, ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 250 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 250 Kbps üzerinden devam edecektir.
 • Sabit fiyat garantili 4.5G Turbo paketleri ile 6 aylık abonelikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

GIGA GAMER paketinde

 • GNÇ’liler ile sınırsız konuşma
 • Yurt içi ve Türkiye yönlerine aramalarında kullanabileceğin 250 dakika
 • Her yöne geçerli 1.000 SMS
 • 20GB bitmeyen özellikli internet ve 20GB Twitch, PubG, Youtube, Tiktok yönüne geçerli internet
 • GB Çevir Özelliği ile paketiniz dahilindeki dakikalarınızı GB’a çevirebilirsiniz
 • GB Depo nuzda GB biriktirebilirsiniz.
 • Sınırsız GB Günü ile paket faydaları dahilindeki sınırsız GB günü kadar internette paket kotalarından düşmeden özgürce dolaşabilirsiniz. Bir "Sınırsız GB Günü" 24 saatten oluşmaktadır. Gamer paket dahilinde 2 adet Sınırsız GB Günü bulunmaktadır.


Faturalı GNÇ tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Abone olmak için ;

başvurabilirsiniz.

 • KALAN GNC GAMER yazıp 5555’e SMS göndererek
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
 • kktcell.com'a giriş yaparak hesabım bölümünden

kalan kullanımlarını görüntüleyebilirsin

4.5G paketlerine özel GB Depom kampanyası ile aylık fatura tutarınıza göre hediye internet kazanırsınız. Detaylar için tıklayınız.

Sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlar bu kotalara dahildir. Yapacağınız sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayın kullanımları kendi paketinizden düşecektir.

Paket dâhilindeki bitmeyen özellikli internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 250 kbps olacaktır. İnternet hızın 250 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Paketlerinizdeki dakikaları GB’a çevirdiğiniz internet özelliğinin detayları için tıklayınız.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paketini iptal etmek için IPTAL GNC GAMER yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Abonelerin paket hakları dahilindeki sınırsız GB günü kadar, internette paket kotalarından düşmeden özgürce dolaşabilecekleri internet özelliğidir. 1 sınırsız GB günü 24 saatten oluşmaktadır. Detaylar için tıklayınız.

Hayır, verilen faydaların bir sonraki aya aktarılmaz.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak her ayın ilk günü yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. GNÇ Paketin olduğu sürece tüm GNÇ tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir (1) kez alabilirsin.

Aktif bir GNÇ GIGA GAMER paketin varken diğer GNÇ paketine geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli limitin yok ise, paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra tekrar başvurman gerekir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Siz iptal etmediğiniz sürece paketiniz aylık olarak yenilenir.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet, paketin var iken Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Hayır, artı bakiyeli hatlar ile kullanılamamaktadır.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi : 07.09.2023

Bitiş Tarihi: (-)

Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”