Anneler Günü Kampanyası

Anneler Günü kutlu olsun! Bi’ tanecik anneniz Xiaomi Mi Robot’u çok sevecek! Çekiliş kampanyasına katılmak için 9 Mayıs tarihine kadar "Hemen Al" butonuna tıklayın!

Anneler Günü Kampanyası
  • 6 Mayıs- 9 Mayıs arası web sayfası üzerinden veya kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılan aboneler arasından yapılacak çekiliş ile bir kişiye Xiaomi Mi Robot Vacuum 1G (MOP) hediye edilecek olan kampanyadır.
  • Cep Hesabım uygulaması veya web sitesine giriş yapıp kampanyaya katılmak için giriş şifrenizi SIFRE yazıp 8780'e SMS göndererek alabilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal ses hatları kampanyaya katılabilir.

Kampanya için bir katılım hakkınız bulunmaktadır.

Kampanyaya Cep Hesabım uygulamasını telefonunuza indirerek veya kktcell.com adresi üzerinden kampanya katıl butonuna tıklayarak katılabilirsiniz. Dijital kanallara giriş şifrenizi henüz oluşturmadıysanız, şifre almak için SIFRE yazıp 8780’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Dilerseniz kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılmak için KATIL yazıp 9521 kısa numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Çekiliş 11.05.2021 tarihinde gerçekleşecek olup kazanan şanslı Turkcell'li telefon ile aranarak bilgilendirilecektir. Sonuç ayırca web sitesmizin duyurular bölümünde yayınlanacaktır.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın