KONUŞMA SMS İnternet Ek Avantaj Ücret
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
450 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE YÖNÜNE*
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE 1000 SMS
10 GB İNTERNET
LIFECELL WIFI 4MBPS
5GB WHATSAPP'TE GEÇERLİ İNTERNET
5GB INSTAGRAM'DA GEÇERLİ İNTERNET
5GB FACEBOOK'TA GEÇERLİ İNTERNET
5GB SPOTIFY'DA GEÇERLİ İNTERNET
5GB TIKTOK'DA GEÇERLİ İNTERNET
389 TL/AY AYLIK ABONELIK

Bu paket 7 Eylül 2023 tarihi itibari ile yeni abone alımına kapatılacaktır. 7 Eylül'de aktif paketi olan abonelerin paketleri yenilenmeye devam edecektir.

  • Paketiniz ile sunulan dakikalardan en fazla 90 dakikası ile Türkiye Türk Telekom ve Türkiye Vodafone yönlerine arama yapabilirsiniz.
  • Paket kapsamındaki internet kotanızın dolması durumunda, kullanımlarınız ücretsiz olarak 80 kbps hızına düşürülerek devam eder.


  • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
  • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal paketlerdeki aboneler tüm GNÇ’ler ile sınırsız konuşur. Ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin bitmeyen 10GB* internet, yurt içi ve Türkiye yönlerine aramalarında kullanabileceğin Sosyal S pakette 250, Sosyal M pakette 350, Sosyal L pakette 450 Dakika ve her yöne geçerli 1.000 SMS paketlere dahildir.

· Sosyal L pakette 5GB Whatsapp + 5GB Instagram + 5GB Facebook + 5GB Spotify + 5GB Tiktok kotası mevcuttur.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Sosyal L paket'e abone olmak için ;

SOSYAL L yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

KALAN SOSYAL L yazıp 5555’e SMS göndererek, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin. kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde veya Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasında kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

GNÇ Sosyal Paketini iptal etmek için IPTAL SOSYAL L yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket dâhilindeki 10GB internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır. İnternet hızın 80 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlar bu kotalara dahildir. Yapacağınız sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayın kullanımları kendi paketinizden düşecektir.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Hayır. GNÇ Sosyal Paketin ile verilen faydaların bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak her ayın ilk günü yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. GNÇ Paketin olduğu sürece tüm GNÇ tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir (1) kez Faturalı GNÇ Sosyal Paket alabilirsin.

Aktif GNÇ Sosyal Paketin var iken bir diğer GNÇ paketine geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli limitin yok ise, GNÇ Sosyal Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra GNÇ Sosyal Paketlere tekrar başvurman gerekir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir.

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, paketin otomatik olarak iptal olacaktır. Limit arttırımı yaptırdıktan sonra yeniden başvuru yapabilirsin.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet, paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Hayır, GNÇ Sosyal paketler artı bakiyeli hatlar ile kullanılamamaktadır.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 09.09.2019

Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın