Kamu Tarifesiamu tarifesi ile diğer Kamulularla aylık 2.000 dakika konuşabilirsiniz.

Kamu tarifesi ile diğer kamulularla 2000 dakika konuşabilirsiniz.
Kamu paketinizi başlatmak için meslek bilgisi içeren bir belge veya maaş bordrosu ile Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurmanız yeterlidir.
Paket aşımlarınız Standart tarife üzerinden ücretlendirilir.
Paket ücretlerine ek olarak hattınıza 5 TL sabit ücret yansıtılır.
Tarife ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
 Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınızKamu meslek grubuna özel olan bu paketler ile diğer Kamululara 2.000 dakika konuşabilirsiniz.

Kamu Paketlerden memur, doktor, öğretmen, polis ve ya emekli olan meslek gruplarına ait belge veya maaş bordrosu bulunan,
kamuda çalışan tüm bireysel ve kurumsal faturalı hat müşterilerimiz yararlanabilir. Ayrıca, özel sektörde çalışan doktor ve
öğretmenler yine Kamu tarifesinden yararlanabilir.

Meslek bilgisi içeren bir belge veya maaş bordrosu ile Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden Kamu tarifesine ve tarife ile sunulan ek paketlere abonelik yapabilirsiniz. Kamu tarifesine aboneliği için geçerli olan belgeler:

  • Doktor: Kamu'da çalışan doktorların maaş bordroları veya kendi isimlerinde kartvizitleri, özelde çalışan doktorların kendi isimlerinde kartvizitleri geçerli sayılacaktır.
  • Öğretmen: Kamu 'da çalışan öğretmenlerin maaş bordroları, özelde olan öğretmenlerin çalıştıkları okul veya dershanelerin maaş bordroları
  • Polis: Polis kimlik kartları
  • Emekli: Maaş bordroları
  • Memur: Maaş bordroları
  • Kamu'da çalışan doktorların maaş bordroları veya kendi isimlerinde kartvizitleri, özelde çalışan doktorların kendi isimlerinde kartvizitleri geçerli sayılacaktır.

KAMU tarifesine geçiş için talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi itibari ile tarifeniz KAMU tarifesi olarak değişir.

Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Başlangıç Tarihi: 25.07.2009
Bitiş Tarihi: 01.08.2020

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın