Paket KONUŞMA Ücret

Türkiye 120 Dakika Paketi

120 DK TÜRKİYE HER YÖNE*
45,50 TL/AY AYLIK ABONELİK

*Paket kapsamında sunulan heryöne dakikalardan Türk Telekom yönüne yapılacak aramalarda geçerli olmayacaktır. Her yöne dakikalar sadece KKTC her yöne ve Turkiye Turkcell, Türkiye Vodafone ve sabit hatlar yönüne geçerlidir.

Yurt içi & Türkiye her yöne dakika faydası KKTC sınırları içerisinde Kuzey Kıbrıs Turkcell, diğer operatör, yurt içi sabit hatlar, Türkiye GSM ve sabit hatlar yönüne yapacağınız kullanımlarda geçerlidir.
 Kuzey Kıbrıs Turkcell yönüne dakika faydası Kuzey Kıbrıs Turkcell hatları yönüne yapılacak aramalarda geçerlidir.
İnternet faydası hem KKTC hem de Türkiye sınırları içerisinde yapılan kullanımlarda geçerlidir.
SMS faydaları KKTC sınırları içerisinde yurt içi ve yurt dışı her yöne gönderimlerde geçerlidir.
 Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarfaından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 *15 Haziran 2021 itibariyle paket kapsamında sunulan heryöne dakikalar, Türkiye Türk Telekom yönüne yapılacak aramalarda geçerli olmayacaktır. Kalan her yöne dakikalar, KKTC her yöne ve Turkiye Turkcell, Türkiye Vodafone ve sabit hatlar yönüne geçerli olacaktır.Türkiye Paketleri ile aylık olarak sunulan paket dakikalarınızla yurt içindeyken, Türkiye’deki sabit hatları ve mobil operatörleri avantajlı fiyatlarla arayabilirsiniz.Paket kapsamında Vodafone Türkiye ve Türk Telekom yönlerine yapılacak aramalar 50DK ile sınırlıdır.

Türkiye Paketlerinden tüm bireysel/kurumsal faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.

Dilediğiniz Türkiye paketine abone olmak için "TR" boşluk paket dakikasını yazıp 4444'e kısa mesaj gönderebilirsiniz. TR 120 yazıp 4444'e gönderebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
444 0 533 Çağrı merkezinden
başvurabilirsiniz.

Başvurunuz sonrasında size gönderilecek Onay SMS' ine EVET yazıp, kısa mesaja döndüğünüz zaman size gönderilecek paket başladı SMS'i ile paketiniz anında başlar.

Hattınız yurt dışı aramalara kapalı olsa dahi Türkiye aramalarını yapabilirsiniz.

Evet, paketiniz başlayınca ve bitince bilgilendirme SMS'i gönderilir.

TR KALAN yazıp 4444'e kısa mesaj göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

İptal etmediğiniz sürece 31 günde bir paket aboneliğiniz yenilenecektir.

Paketiniz ile verilen dakikalar paketin başladığı tarihten itibaren 31 gün geçerlidir.

31 gün içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki 31 günlük döneme aktarılmaz.

Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Faturalı hat abonesi iseniz paket ücreti talep yapılan ve paketin başladığı ayın faturasına yansıyacaktır. Faturasız hat abonesi iseniz paketinizin başlaması ile paket tutarı kadar kontör hesabınızdan çekilecektir.

Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikaları paket dakikaları kapsamında geçerli olur.

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda, Türkiye yönüne geçerli standart tarife üzerinden ücretlendirilir.

Hattınıza belirlediğiniz limit tutarından, kalan limitiniz talep yaptığınız paket ücreti için yeterli ise paketiniz anında başlayacaktır. Paket yenilenme tarihinde de kalan limitiniz Türkiye paket ücreti için yeterli ise paketiniz yenilenecek, limitinizden kalan tutar yeterli değil ise Türkiye paketiniz yenilenmeyecektir.

Paket kullanım süresi olan 31 günden önce paket dakikalarınızın bitmesi durumunda aynı yöne yeni paket talebi yapamazsınız. Örneğin, Türkiye paketinizin kullanım süresi olan 31 gün öncesinde paket dakikalarınızın bitmesi durumunda 31 gün dolmadan yeni Türkiye paketi alamazsınız. Sadece 250 dakikalık Türkiye paketini, 31 gün içinde birden fazla alabilirsiniz.

Yani Türkiye 250 paketi kapsamında verilen dakikalarınızı 31 günlük kullanım dönemi tamamlanmadan bitirmeniz durumunda, aynı dönem içinde yeniden Türkiye 250 paketi alabilir, ancak farklı dakikalık yeni paket alamazsınız.

Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

TR IPTAL yazıp 4444'e kısa mesaj göndererek iptal edebilirsiniz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
444 0 533 Çağrı Merkezi'nden paket iptali yapılabilirsiniz

Paket iptal, kalan sorgulama SMS’leri ücretsizdir.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Başlangıç Tarihi: 22.06.2010
Bitiş Tarihi: -

Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın