Paket KONUŞMA SMS İnternet Ek Avantaj Ücret

GNÇ Tanışma Paketi

Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
300 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE YÖNÜNE
2.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
20 GB İNTERNET
5GB FACEBOOK'TA GEÇERLİ İNTERNET 5GB INSTAGRAM'DA GEÇERLİ İNTERNET LIFECELL WIFI 4MBPS
145 TL/AY TEKİL PAKET
  • Paketiniz ile sunulan dakikalardan en fazla 90 dakika ile Türkiye Türk Telekom ve Vodafone Türkiye yönlerine arama yapabilirsiniz.
  • 1 Temmuz 2022 itibariyle paket ücreti 145TL olarak devam edecektir.

Avantajlarınız

  • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
  • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Tanışma seti ile sunulan 300 dakikanın hepsi yurt içi ve Türkiye yönlerine geçerlidir. 

 

Faturasız GNÇ Tanışma Seti Paket ile 1 ay (30 gün) boyunca, tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin tam 10 GB internet, yurt içi ve Türkiye yönlerine olan aramalarında kullanabileceğin 300 dakika ve her yöne geçerli 2000 SMS alırsın.

Faturasız Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

KALAN TANISMA yazıp 5555'e kısa mesaj göndererek paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Paket ile sunulan faydaların kullanım süresi 1 aydır (30 gün). 1 ay (30 gün) sonrasına aktarılmaz.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

GNÇ Tanışma seti paketi tekil bir pakettir. 30 günlük paket kullanım süresi bittikten sonra yapılacak kullanımlar Standart Tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Gnçtrkcll Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

Evet, Faturasız GNÇ Tanışma Seti Paketin var iken, faturasız, diğer Gnçtrkcll paketlerden de alabilirsin. Örnek: Aynı anda hem Faturasız GNÇ Tanışma Seti Paket hem de Faturasız Mega paketin olabilmektedir. 

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Dakika, SMS ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Faturasız GNÇ Tanışma Seti Paketin var iken ek 4 GB İnternet Paketi alınabilmektedir.

Evet. Faturasız GNÇ Tanışma Seti Paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden ücretsiz yararlanabilirsin.

Hayır. Devam etmemektedir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

 

Başlangıç Tarihi: 11.05.2021
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın