Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

GNÇ Mega Dakikacı Paket

Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİRLE
100 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNÜNE
100 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNÜNE (BÖLGE 3 HARİÇ)
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
4 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
105 TL/AY AYLIK ABONELIK
 • Paketiniz ile sunulan dakikalardan en fazla 100 dakikası ile Türkiye Türk Telekom ve Türkiye Vodafone yönlerine arama yapabilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan 200 dakikanın 100 dakikası yurt içi ve yurt dışı her yöne, geriye kalan 100 dakikası ise yurt içi ve yurt dışı ( bölge 3 harici) her yöne geçerlidir. Bölge bilgisi için tıklayınız
 • Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. yönlerine yapılan aramalar paket kapsamına dahil değildir.
 • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
 • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket kapsamında sunulan 200 dakikanın 100 dakikası yurt içi ve yurt dışı her yöne, geriye kalan 100 dakikası ise yurt içi ve bölge 3 harici yurt dışı her yöne geçerlidir. Bölge bilgisi için tıklayınız. • Paket aynı takvim ayı içerisinde en fazla 2 sefer alınabilir. Paketi aynı takvim ayı içerisinde 2 sefer almışsanız farklı Gnçtrkcll paketlerini alabilirsiniz. 
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • 1 Kasım 2021 itibariyle paket abone alımına kapatılmıştır.


 

 

Faturasız Gnçtrkcll Mega Dakikacı Paket ile tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin 4 GB internet, yurt içi ve yurt dışı her yöne 200 dakika ve her yöne 1000 SMS alırsın..

• 01.07.2020 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Kamerun, Zimbabve, Kongo ve Gambiya yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Faturasız Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll Mega Dakikacı Paket'e abone olmak ;

MEGA DAKIKACI yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

*123*143# ‘i tuşlayarak, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Mega Dakikacı Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır (30 gün). Bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Mega Dakikacı Paketini iptal etmek için IPTAL DAKIKACI MEGA veya IPTAL DAKIKACI yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar, yeterli kontörün olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı takvim ayı içerisinde en fazla 2 adet Mega Dakikacı Paket alabilirsin.

Evet, Mega Dakikacı Paketin var iken, faturasız, diğer Gnçtrkcll paketlerden de alabilirsin. Örnek: Aynı anda hem Mega Dakikacı hem de Büyük paketin olabilmektedir. Ve her ikisinin de aboneliği devam etmektedir.

Paket yenilenme tarihinde kontörün yok ise, Mega Dakikacı Paketin otomatik olarak iptal olur. Kontör yükledikten sonra Mega Dakikacı Paketi başlatmak için MEGA DAKIKACI yazıp 5555’e göndermen gerekmektedir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

 

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paket yenilenme tarihinde kontörün yok ise, paketin otomatik olarak iptal olacaktır. Kontör yükledikten sonra yeniden başvuru yapabilirsin.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Dakika, SMS ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Mega Dakikacı Paketin var iken ek 4 GB İNTERNET PAKETİ alınabilmektedir.

Evet. Mega Dakikacı Paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden ücretsiz yararlanabilirsin.

Tanışma Seti bedeli; Aylık Mega Dakikacı Paket + 10 TL sim kart bedelini içermektedir.

 

Hayır. Devam etmemektedir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

 

Başlangıç Tarihi: 01.09.2016
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın