KONUŞMA SMS İnternet Ücret
1.000 DK KURUM İÇİ
300 DK YURT İÇİ HER YÖNE VE YURT DIŞI YÖNÜNE
300 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
3 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ
Sınırsız LIFECELL WIFI 8MBIT
Flex Internet -
109 TL/AY KONTRATLI ABONELİK 149 TL/AY KONTRATSIZ ABONELİK

Flex İnternet Özelliği

  • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.
  • Flex internet özelliği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.
KADEME ÜCRET
1. Kademe 25 TL
2. Kademe +20 TL
3. Kademe +20 TL
4. Kademe +20 TL
5. Kademe +10 TL
6. Kademe +10 TL
7. Kademe +10 TL
8. Kademe +10 TL
  • Her kademe 100 MB’ tır.
  • Paketinizin flex özelliği ile her 100 MB kullanımınızda baremler kapsamında ücret yansır.
  • Kullanımınızın 125 TL’ye gelmesi ile internet hızınız 5Kbps’a indirilir. 5 Kbps hız ile ücretsiz kullanım yapmaya devam edebilirsiniz.

Avantajlarınız:

1. Akıllı Aşım Paketi: Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz.
2. Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
3. Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
4. Faturalıya Hoşgeldin Kampanyası: Yeni faturalı abone iseniz bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.


Sabit fiyat garantili İnterneti Bol Midi Paket ile 12 aylık abonlikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır. 
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
İnterneti Bol Midi paket dakikaları Güney Kıbrıs, Türkiye, İngiltere ve bölge 1 ülkeleri aranabilecektir. Ülke detayları için tıklayınız.
 Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

01.11.2020 tarihi itibari ile interneti bol Midi paket yeni abone alımına ve kontrat yenilemeye kapatılacaktır.

Şirket yetkilisi/direktörü,
- Kurumsal satış temsilcisine
- Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'ne
- 444 0 533 Çağrı Merkezi'ne
başvurabilirsiniz.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Standart ise paketiniz anında başlar.

Evet. Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS'i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS'i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilecektir.

Hayır. İptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz devam eder.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

 MIDI KALAN yazıp 8080'e SMS ücretsiz öğrenebilirsiniz.
 Cep Hesabım uygulamasından
kktcell.com'dan giriş yaparak hesabım menüsünde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

"Iptal" talebinde bulunduğunuzda talep alınır ve bir sonraki faturalama döneminde tarifeniz "Standart Tarife" olarak değiştirilir. Kurumsal müşterilerimiz "İptal" taleplerini şirket direktör/yetkilisi tarafından ofislerimizden veya Kurumsal satış temsilcileri üzerinden gerçekleştirebilirler.
Taahhütlü paketiniz var ise ve kontrat süresi bitmeden iptal talebiniz var ise, sadece ofislerden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda cayma bedeli yansır.

İnterneti Bol paketlerimizi kullanan müşterilerimizden sabit ücret alınmamaktadır.

Evet, faydalarınız bulunduğunuz ayın sonuna kadar devam eder.

Türkiye'de iken paket tarife kapsamında sunulan internet faydasının bitmesi durumunda paket haricinde yapacağınız data kullanımlarınız Türkiye GPRS tarifesinden ücretlendirilir.

Türkiye'de iken tarife kapsamında sunulan internet faydasının bitmesi durumunda, aktif "Mega Roaming" veya "Data Paketi"niz var ise, tarife faydası bitince yapacağınız data kullanımları roaming indirim paketi kapsamında ücretlendirilir.

12 aylık kontrat döneminiz varken ofislerden veya Kurumsal satış temsilciniz aracılığı ile taahhütlü paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife üzerinden ücretlendirilir.

Hattınız için belirlediğiniz limitinizin talep yaptığınız paket tutarından yüksek olması durumunda paketlerden yararlanabilirsiniz. Limitiniz talep yaptığınız paket tutarının altında ise 533 numaralı Sesli Yanıt Sisteminden veya kktcell.com' dan limit artışı veya iptali yaparak, yeniden talepte bulunabilirsiniz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar İnterneti Bol Paket faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

• Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
• Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
* Bölge 5,6,7'de bulunan yurt dışı ülkelerinin aranması için paket dakikalarının en fazla 100 dakikası kullanılabilmektedir. Bölge ve ülke grupları bilgisi için: Standart Tarife

Başlangıç Tarihi: 01.07.2015
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın