Tarife ve Paketinize ek Haftalık 1GB cepten internet paketi alın, internetsiz kalmayın!

Faturasız Cepten İnternet paketleri olan 500MB, 1GB, 2GB, 4GB 10Gb ve 15GB ile Gnçtrkcll ve Standart tarifede olup Süper İnternetçi, Süper Dakikacı, Süper Orta, Süper, Mega Orta, Mega Dakikacı, Mega, Mega İnternetçi, Bitmeyen Süper, Bitmeyen Mega, Bitmeyen, 3 Aylık,Yıldız 4GB, Yıldız 500MB paketlerine ek haftalık 1GB cepten internet paketi alarak internetsiz kalmıyorlar.

Haftalık 1GB paketini başlatmak için;

 HAFTALIK 1 yazıp 5151’e göndererek, 
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden başvurabilirsiniz

paketi başlatabilirsiniz.

Onay SMS'i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

- Faturasız Haftalık 1GB paketinden kalan miktarı *123*45# tuşlayarak öğrenebilirisiniz.
- Faturalı Haftalık 1GB paketinden kalanı DURUM yazıp 5151'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinizden düşer. Paket aşımınızda da yine indirilen ve yüklenen veriler, paket aşım ücreti üzerinden hesaplanır.

Haftalık 1GB internet paketi 7 gün geçerlidir. Tekil paket olduğundan otomatik olarak yenilenmez.

Cepten internet paketinizi hem yurt içinde hem de Türkiye'de kullanabilirsiniz. Kullanımlarınız paketinizden düşecektir.

Türkiye de geçerli internet tarifesi üzerinden ücret yansır.

Numara değişikliği yapmanız durumunda paketinizi kullanmaya devam edersiniz. Diğer durumlarda paketiniz iptal olur

Tekil paket olduğundan iptal edilemez.

Faturasız Cepten İnternet paketleri olan 500MB, 1GB, 2GB, 4GB 10Gb ve 15GB ile Gnçtrkcll ve Standart tarifede olup Süper İnternetçi, Süper Dakikacı, Süper Orta, Süper, Mega Orta, Mega Dakikacı, Mega, Mega İnternetçi, Bitmeyen Süper, Bitmeyen Mega, Bitmeyen, 3 Aylık,Yıldız 4GB, Yıldız 500MB paketlerine ek haftalık 1GB cepten internet paketi alarak internetsiz kalmıyorlar...

Faturalı Bireysel ve Kurumsal, Lifecell, Platinum, Hepsi Bir Arada , Hepsi Bir Arada Dönüşen, Kamu, Polis, Hepsi Bir Arada Ekonomik, Hepsi Bir Arada Gold Paket ve tarifelerindeki aylık ve kontratlı müşterilerimiz ve Gnçtrkcll tarifesinde olup Mega, Mega Dakikacı, Mega İnternetçi, Mega Orta, Bitmeyen, 3 Aylık ve Büyük paket ile Asker tarifesinde olup Asker EKO, Asker Büyük ve Asker Mega paketlerinde olan müşterilerimiz tarifelerine ek olarak yararlanabilirler.

Paket Başlangıç Tarihi: 01.12.2016
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Sayfayı kaydırın