Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

Fırsat 200 Paketi

200 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE DAKİKA
2.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
1 GB TÜRKİYE VE YURT İÇİNDE GEÇERLİ MOBİL İNTERNET
Sınırsız LIFECELL WIFI 2MBIT
Flex Internet -
49 TL/AY YILLIK ABONELİK 99 TL/AY AYLIK ABONELİK

Flex İnternet Özelliği

  • Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın dolması ile paketinizin flex özelliği ile 12,50 TL/100MB kademeli olarak 100 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz.
  • Kullanımınızın 100 TL’ye gelmesi ile internet hızı 5Kbps’a indirilir.
  • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.
  • Flex internet özelliği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Faturasız hattını bireysel faturalı taşıyan müşterilere sunulan, içerisinde dakika, SMS ve internet faydası içeren fiyat avantajlı paketlerdir.
 Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarfaından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

FIRSAT 200 paketi faturasız hattını bireysel faturalı hatta geçiren abonelere sunulan, içerisinde dakika, SMS ve internet faydası içeren fiyat avantajlı paketlerdir.

Faturasız Ses Hattını Faturalı Bireysel ses hattına çeviren aboneler FIRSAT 200 paketinden yararlanabilmektedir. Fırsat 200 paketinden yararlanabilecek hatlar faturasız hat hayatı süresince en az bir kez minimum kontör miktarı olan 400 kontörü yüklemek zorundadır.

Fırsat 200 Paket'e abone olmak ;

Aylık abone olmak için FIRSAT 200,yıllık abonelik için FIRSAT 200 YIL yazıp 8780'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

KKTC sınırları içerisinde gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir. Yurt dışında iken gönderilen başvuru SMS’leri 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir. Paket iptal, kalan sorgulama SMS’leri ücretsizdir.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş Paketli Standart tarife ise paketiniz anında başlar. 

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

FIRSAT KALAN yazıp 8780'e SMS ücretsiz öğrenebilirsiniz.
kktcell.com'dan giriş yaparak hesabım menüsünde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketten yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Aylık paketlerden faydalanıyor iseniz;
FIRSAT IPTAL -> 8780'e SMS gönderebilirsiniz.

Yıllık sabit fiyat garantili paketlerden faydalanıyor iseniz:
Taahhütlü paketiniz var ile kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapamazsınız. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell iletişim merkezlerinden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda cayma bedeli yansır.

"Tarife İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar FIRSAT 200 paketi faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paket harici veya paket aşımlarınızda dakika ve SMS kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife’den ücretlendirilir.

Hayır, ek sabit ücret alınmamaktadır.

12 aylık kontrat döneminiz süresince kullanmakta olduğunuz paket fiyatının üzerinde bir pakete geçiş yapabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz paket fiyatının altında bir paketi tercih etmeniz halinde hattınıza erken iptal bedeli yansıtılarak işlem gerçekleştirilebilir. Kontrat sürenizin son ayında farklı paket talebi yapabilirsiniz.

Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama durumlarında faydalar iptal olacaktır.

"Tarife İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Fırsat paketi faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel yıllık abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Başlangıç Tarihi: 23.03.2017
Bitiş Tarihi: -
Paket bitiş tarihi, paketten yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın