Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

Her Yöne 1500 Paketi

1.500 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
1.500 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
2 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE’DE GEÇERLİ İNTERNET
Sınırsız LIFECELL WIFI 8MBIT
Flex Internet -
220 TL/AY YILLIK ABONELİK 270 TL/AY AYLIK ABONELİK

Flex İnternet Özelliği

 • Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın dolması ile paketinizin flex özelliği ile 12,50 TL/100MB kademeli olarak 100 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz.
 • Kullanımınızın 100 TL’ye gelmesi ile internet hızı 5Kbps’a indirilir.
 • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.
 • Flex internet özelliği hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Önemli Bilgilendirme: 03.05.2021 tarihi itibari ile Her Yöne 1500 paketi yeni abone alımına ve kontrat yenilemelere kapatılacaktır.

 • Akıllı Aşım Paketi: Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz.
 • Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
 • Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
 • Transit Servisi: Transit servisi ile artık paket faydalarınızı ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz.
 • Sabit fiyat garantili Her Yöne 600 paketi ile 12 aylık abonlikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Her Yöne paketler yurt içi her yöne ve Türkiye yönüne arama yapabileceğiniz arayabileceğiniz, yurt içi ve yurt dışı yönlerine SMS kullanımı, yurt içi ve Türkiye'de geçerli internet kullanımı yapabileceğiniz paketlerimizdir.

Her Yöne Paketlerden Bireysel faturalı hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Kontratlı Her Yöne paketlerden faydalanmakta olan müşterilerimizin 12 aylık kontrat süresi boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

Her Yöne paketler ile sunulan dakikalar KKTC’de yapılan kullanımlarda, yurtiçi her yöne ve Türkiye yönüne yapılan aramalarda geçerlidir.

Paketler ile sunulan SMS faydası KKTC’de yapılan kullanımlarda, yurt içi ve yurt dışı her yöne geçerlidir.

Her Yöne 1500 Paket'e abone olmak ;

12 ay pakette kalma sözü vererek indirimli abonelikten yararlanmak için HY 1500 , Aylık kontratsız paketlerden yararlanmak için HY 1500 AY yazıp 8780'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS’i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS’i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilecektir.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Kalan faydalarınızı HY KALAN yazıp 8780’e göndererek sorgulayabilirsiniz.

kktcell.com dan giriş yapıp hesabım içerisindeki kalan kullanımlarım bölümünden öğrenebilirsiniz.

Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Paketler ile sunulan internet faydası KKTC’de ve Türkiye’de yapılan kullanımlarda geçerlidir.cretlenir.

Paket harici veya paket aşımlarınızda dakika ve SMS kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife’den ücretlendirilir. 

12 aylık kontrat döneminiz varken SMS ile kontratlı Her Yöne Paketler, Lifecell paketleri, İnternet Bol Paketler, Flexi Paketler ve Platinum paketler arasında geçiş yapabilirsiniz

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Giriş Tarifesi olarak değişir ve hattınıza cayma bedeli yansır.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Tarifesi" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Her Yöne paket faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

12 aylık kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapılmamaktadır. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda erken iptal bedeli yansır.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel yıllık abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Paket Başlangıç Tarihi: 16.02.2017
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın